אימון אישי

25 בפברואר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה העצמת נשים

כפי שהשלם מורכב מסך חלקיו, כך האדם מורכב מאוסף חוויותיו, זיכרונותיו, אמונותיו, מחשבותיו, רגשותיו ועוד. ואלו לא תמיד מיטיבים עמו, ולמעשה לעיתים עשויים להכשיל אותו מלממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו. התמודדות עם החיים כאשר ישנם גורמים המעכבים אותנו ומקשים עלינו מלהתקדם, היא קשה ומכבידה הן לנפש והן לגוף. מזל שמציאות החיים הינה דינמית ומשתנה ולאדם ישנה האפשרות לשנות את מסלולו ולהתוות מסלול אחר.

קורס האימון – סוללים דרך אחרת

קורס אימון אישי יוצא מתוך נקודת הנחה שהאחריות על חייו של כל אדם ואדם הינה בידיו ובכוחותיו. אך הוא אינו מוכרח להתמודד עם השינויים הללו לבד. קורס האימון (קואוצ'ינג, coaching) הינו תהליך משותף שבו המאמן והמתאמן כורתים ברית משותפת לתחילת מסעם המשותף. שניהם מתחייבים לתהליך שבו המאמן יסייע למתאמן לצלול לתהליך התבוננות פנימי כדי לגלות ולהעצים את חזקותיו, אך גם כדי לזהות ולהתמודד עם חולשותיו, דפוסי חשיבתו המוטעים והאמונות המעכבות, אלו שלעיתים הוטמעו בו גם מתוך סביבתו. בנוסף, המאמן מסייע למתאמן להגדיר את חזונו, חלומו ומטרותיו לחיים. כדי לקדם אותם, מנוסחת תכנית פעולה ברת יישום וביצוע שתנחה את המתאמן להגשימם בעבודה משותפת עם המאמן.

מתאמנים להצלחה

המאמן מסייע למתאמן להכשיר את הקרקע לשינויים מעצימים בחייו. קורס אימון אישי מתאים ליישום בכל תחומי החיים –

  • מדברים ביזנס – קורס אימון עסקי נועד הן עבור עסקים קיימים והן עבור עסקים חדשים בהתהוות. הוא מאפשר לבנות תכניות פעולה לעידוד יזמות, ליישום אסטרטגי של תכניות להרחבת העסק, להצלחה בניהול מו"מ, מציאת משקיעים ולפריצת דרך עסקית.
  • מדברים ניהולית – קורס אימון ניהולי נועד כדי לסייע למנהל למצות את הפוטנציאל הגלום בעובדיו, לעודד אותם לעבודה מיטיבה יותר הן עבור עצמם והן עבור העסק ולסייע להם לבצע את המשימות העומדות מולם ולהשיג את יעדיהם באופן יעיל ואפקטיבי. בנוסף, קורס הניהול מכשיר את המנהל כדי להיות מנהל שמנחה את עובדיו ומכווין אותם באופן מעורר השראה.
  • מדברים באופן פרטי – קורס האימון האישי מסייע להגדיר יעדים, אסטרטגיות ולהפוך חלומות ושאיפות למציאות ממשית עבור המתאמן.

הייחודיות של תהליך האימון היא שמושם דגש על שינויים מעשיים ופרקטיים. ארגז הכלים והמיומנויות שהמתאמן רוכש מאפשרים לו להתנסות בהם כבר במהלך האימון. תהליך השינוי, למעשה, מתחיל כבר בקורס האימון מתוך כוונה שלאחר סיום הקורס, המתאמן יוכל להמשיך בדרך זו לבדו.

סגור לתגובות על אימון אישי

מאת:

פרסם באתר כ - 8 מאמרים.

.

דילוג לתוכן