עיצוב פנים כניסה לדירה | מבואת כניסה לבית פרטי

16 בינואר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

ניתן לעצב את מבואת הכניסה לבית שלכם עם פריט דקורטיבי ומרשים – ציור שמן גדול, נברשת בעיצוב קלאסי, או מראה עומדת. ניתן גם להוסיף טפט מתאים או שטיח דקורטיבי. חשוב לציין שמבואת הכניסה היא המקום לשלב צבע ללא חששות.

מנורות עומדות או מנורות תלויות, הן חובה במבואת הכניסה לבית – בנוסף לשימוש הפרקטי, הן יכולות לשמש גם כפריטים עיצוביים וליצור אווירה מתאימה. ניתן לתלות נברשת דקורטיבית או מנורות מיוחדות, להעמיד מנורה על הרצפה או על שידה, והכי חשוב לשלב בין סוגי התאורה השונים – נברשת גדולה יכולה להעניק תחושה של חלל גדול. תחושה דומה ניתן לקבל באמצעות מנורות דקורטיביות תלויות.

כאשר מעצבים את מבואת הכניסה לבית, חשוב שאזור זה יהיה מאורגן ומסודר. חשוב שיהיה מקום לאחסן נעליים, תיקים, מעילים, מטריות וכל דבר אחר שאתם זקוקים לו כשאתם יוצאים מהבית. מומלץ לעצב את חלל הכניסה כך שיהיה בו מקום אחסון לכל הפריטים הללו. ניתן להוסיף ספסל משולב עם מערכת אחסון, סלסלות יפות, שידה וארון קטן.

לא בכל מבואת כניסה לבית יש מקום לאזור ישיבה, אבל כשיש זה בהחלט מוסיף. יצירת מקום ישיבה בכניסה לבית, הוא פתרון מעשי לבעלי הבית. הפתרון המושלם ביותר הוא ספסל ישיבה דקורטיבי, כיוון שאינו תופס הרבה מקום. ניתן לתכנן פינה בכניסה ולשלב בה כיסא מרופד או כורסא קטנה המקנה אופי דקורטיבי לחלל הכניסה.

סגור לתגובות על עיצוב פנים כניסה לדירה | מבואת כניסה לבית פרטי

מאת:

פרסם באתר כ - 8 מאמרים.

.

דילוג לתוכן