החשיבות הגדולה של מעקות למרפסת מברזל

15 בינואר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

החשיבות הגדולה של מעקות למרפסת מברזל

מדוע יש להשקיע זמן מרבי בהתקנת מעקות למרפסת מברזל?

פעמים רבות אנו משקיעים זמן וכסף רב ביצירת הבית הייחודי שיהיה רק שלנו, יהווה את המפלט שלנו מהעולם וגם ייצג נאמנה את האישיות שלנו. פרטים קטנים רבים משרתים מטרות אלה והופכים את הבית שלנו לכשמם הם – לשלנו. היתרון הגדול ביותר של מעקות מרפסת הינו שהם מספקים גם נוחות, גם ביטחון עבור בני המשפחה וגם מהווים שטח שבו ניתן לתת חופש לדמיון שלכם ולהמציא פתרונות מקוריים מבחינת עיצוב. עם זאת, חשוב שהיופי לא יבוא על חשבון האיכות. מעקות מרפסת חשובות בתור הגנה על בני המשפחה שלכם מפני נפילה מהמרפסת ובמידה והיא לא תהיה מותקנת כהלכה, הדבר עלול להוות סכנה משמעותית לביטחון המשפחה שלכם. בכדי להיות בטוחים שהשקעתם בבית שלכם את כל הזמן והמשאבים הדרושים, יש להשקיע במיוחד בהתקנת מעקות מברזל מרפסת איכותיים וטובים.

רוצים כמה טיפים ודוגמאות מעקות זכוכית שילוב מתכת לחצו על קישור הזה.

הסכנות החבויות בהתקנת מעקות למרפסת מברזל לא איכותית?

האיכות של מעקות מרפסת נקבעת על פי מספר קריטריונים. הקריטריון הראשון הינו החוזק והעמידות של החומר ממנה עשוי המעקה. המאפיין השני הינו הצורה שבו מעקות מרפסת מותקנים על גבי המרפסת. הקריטריון האחרון זה העמידות של הכיסוי של מעקות מרפסת. מעקות מרפסת יהיו נתונים תחת  כל איתני הטבע – מזג אוויר חורפי, גשם, רוח, ברד ולעיתים אפילו שלג. חשוב מאוד שהמעקה יהיה עמיד בפני כל אלה וישמור על המראה והיציבות שלו לאורך שנים רבות. מעקות מרפסת באיכות לא מספיק טובה עלולים להתנדנד ברוחות חזקות, לא לתת נקודת תורפה לנשענים עליהם ואף להוות סכנה אמתית לאדם העומד על יד המעקה.

מעקות מרפסת ויתרונותיה

מעקות מרפסת איכותיות יכולות להוות גם הגנה מפני פורצים, במידה והמעקה מספיק גבוה או בעל חיישני תנועה. פרטים נוספים אלה הינם כבר החלטה אישית של האנשים המתגוררים בבית עצמו. מעקות מברזל למרפסת איכותיים חייבים קודם כל להוות הפרדה בטוחה ויציבה של בני הבית לבין החלל שמחוץ למרפסת, כלומר למנוע נפילות של בני המשפחה. עם זאת, ניתן לנצל מעקות מרפסת למטרות רבות נוספות ואין שום סיבה להימנע מכך.

 

מאמר נכתב על יד כותב מקצוי של מסגריית VALEX.

אנחנו עושים מעקות, שערים,חלונות, פרגולות או מדרגות מברזל.

חפשו בפייסבוק או בגוגל.

 

סגור לתגובות על החשיבות הגדולה של מעקות למרפסת מברזל

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן