מציאת דירות חדשות להשקעה בשרון

26 בדצמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

כיצד מוצאים דירות חדשות להשקעה בשרון, אתם שואלים? במאמר זה נענה על שאלה זו לפרטי פרטים. השרון הנו אחד האזורים המרכזיים והמבוקשים בישראל. יש בו הכל מהכל: אנשים שחשובה להם הקרבה לתל אביב, לעומת אנשים המחפשים את הפרובינציאליות. אנשים המעוניינים לחוש שהם במרכז, לעומת מי שסבורים כי השרון צריך להיות סביבה צדית בישראל. כך או כך, מדובר באזור הממוקם צפונית לתל אביב ודרומית לבנימינה, והוא מאכלס חלק נכבד מהאוכלוסיה בישראל. אנו מציעים דירות בחלקו הדרומי של אזור זה, הממוקמות בסמוך לרמת השרון ותל אביב.
מצאו את הדירה המתאימה ביותר למשפחה או לקבוצת המגורים לה תשכירו

חשוב לתכנן זאת מראש ולא לאלתר כשקונים דירה. דירת 3 חדרים היא דירת סלון ו- 2 חדרי שינה. דירת 4 חדרים היא דירת סלון ו- 3 חדרי שינה. לכן, כשאתם מתכננים איזו דירה לקנות, חשוב שזה יתבצע בהתאם למי שאתם מתכוונים להשכיר לו. אם קהל היעד שלכם הוא אנשים מרובי ילדים, שמגיעים מאוכלוסיות הידועות כמרובות ילדים, תכנון הדירה צריך להיות מעט חדרים, למשל 3, אבל שכל חדר יהיה מאד גדול. זו צורת המגורים של רוב המשפחות הללו, כשחדרי הילדים משותפים. לעומת זאת, אם התכנון הוא להשכיר את זה למשפחות של אנשים שהם בעצמם משקיעים, עם מעט ילדים אם בכלל, המטרה צריכה להיות דירה של 4 חדרים לפחות. מניסיון, הם לא יבואו לדירה פחותה ממנה.

בחרו את סוג הבניין ואת המיקום בתוכו

מעלית בבניין פחות מתאימה לקהל יעד כמו סטודנטים בדרך כלל כי הם לא יאהבו שמשלמים הרבה כסף לוועד הבית. לעומת זאת, משפחות מאד יאהבו את הרעיון שיש להן מעלית, ונוף נשקף לאזורים ירוקים ברון מדירתם. הן יהיו מוכנות לשלם יותר בשביל דירה כזו. מי שמתכנן להשכיר למשפחות יכול לעשות זאת בבטחה אם יבחר דירה בקומה גבוהה עם מעלית.

בחרו את רמת הפרובינציאליות של הבניין

ישנם בניינים הממוקמים בקצוות של השכונות, קרוב למרכולים ולחנויות של מרכז העיר, לעומת בניינים הממוקמים בלב השכונה ועל כן רחוקים מכל מקום מסחר אך מציעים שקט ושלווה מוחלטים לדייריהם. על פי קהלי היעד השונים תוכלו לדעת בנקל איפה להשקיע. לדוגמה, צעירים, סטודנטים, ואנשים עובדים לרוב יעדיפו לגור בקצה וליהנות מגישה נוחה העירה. לעומתם, אנשים מבוגרים ומשפחות עם ילדים יעדיפו לגור בפרויקט ME ויצמן וכך יוכלו ליהנות משקט ושלווה.

סגור לתגובות על מציאת דירות חדשות להשקעה בשרון

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן