קורס אימון בחיפה

24 בדצמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אימון אישי

בעשורים האחרונים נפלה ההבנה כי ישנם דברים חשובים מאוד לחיים תקינים ומספקים, שאינם נלמדים בבית הספר או במסגרות השונות. בין אלו נכללים מיומנויות חיים, הגדרת יעדים, מודעות עצמית ובחינה עצמית לצורך שיפור. מאז שנות ה-70, הודות למאמנים שהחלו לאמן קבוצות ספורטאים כדי להעצים את הישגיהם, נפל הפור כי המאמנים הללו יכולים לאמן להצלחה גם את קהל האנשים הרחב יותר.

מתאמנים להצלחה

מכללת גומא הינה אחת המכללות המובילות לגישור ולאימון בצפון. קורס אימון בחיפה מטעם המכללה מועבר בידי טובי המאמנים האישיים בארץ ומאפשר למתאמנים לעבור תהליך העצמה אישי ממוקד מטרה. קורס מאפשר למתאמנים מרחב אימון פעיל לצורך –

  • תמיכה קבוצתית – אין ספק כי תהליכים קבוצתיים עשויים להיות משמעותיים יותר מתהליכים המתבצעים באופן פרטני. כך, חברי הקבוצה המבינים זה את זו, יוכלו לספק כתף תומכת ומשענת חמה שתאפשר להתקדם ולהתגבר על המכשולים שעשויים להתעורר בדרך כחלק מתהליך ההתבוננות הפנימי.
  • מתבוננים פנימה והחוצה – תהליך האימון יאפשר למתאמנים להתבונן פנימה והחוצה בסביבה מבוקרת ותומכת. כך, הם יוכלו לבחון את נטיותיהם השונות, את אופן ההתנהגות ולהתמקד על נקודות החוזק והחולשה כדי להעצים ולחזק את החוזקות ולהבין מהם הגורמים המעכבים את המתאמנים מלמשש את מלוא הפוטנציאל שלהם ולחיות את החיים המיטביים והמספקים ביותר.
  • הגדרת יעדים מיטיבה – לעיתים קרובות, אנו מגדירים יעדים שאינם תואמים את המציאות. אלו מהווים מכשול בדרכנו להתפתחות האישית. הגדרה מותאמת ונכונה של יעדים תאפשר לכל מתאמן לסלול דרך נכונה ומותאמת עבורו באופן אישי תוך התקדמות הדרגתית והבנה ריאלית של המצב הקיים.
  • מיומנויות לניהול זמנים – מיומנות זו אינה קלה לרכישה עבור רבים ולכן בתהליך אינטנסיבי, ניתן ללמוד כיצד להגדיר יעדים וזמנים באופן נכון ומותאם.

מתאמנים כדי לאמן

לעיתים קרובות, אנשים שעוברים קורס אימון בחיפה, חווים חוויה כה מעצימה ומשנת חיים, שהם משתוקקים להעביר הלאה את המידע העצום שרחשו ולסייע לאנשים לחוות התגלויות רוח שכאלו. קורס אימון למאמנים יאפשר ללמוד כיצד לאמן אנשים וליצור עבורם קרקע פורייה להתבוננות עצמית ולספק להם את התמיכה הנדרשת בתוך פרק זמן קצר מועד שיאפשר להם לקבל על עצמם את האחריות לשינויים אישיים מהותיים.

סגור לתגובות על קורס אימון בחיפה

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן