חדרים נקיים

24 בדצמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

אנחנו מוקפים בחיידקים בכל מקום, גם אם איננו מסוגלים לראות אותם. לעתים מדובר בחיידקים ידידותיים, בלתי מזיקים ובמקרים מסוימים גם מועילים, אך במקרים רבים מדובר דווקא בחיידקים מזיקים. המערכת החיסונית שלנו יכולה להתגבר על מרבית החיידקים האלה, אבל אנשים רגישים במיוחד או אנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה עלולים לסבול מהחיידקים. מסיבה זו בחדרים המוגדרים בתור חדרים נקיים חשוב להקפיד על לבוש מיוחד.

מהם חדרים נקיים

חדרים נקיים הם חדרים שבהם נשמרת רמת סטריליות גבוהה במיוחד. אלה יכולים להיות חדרים של מפעליי ייצור שבהם יש צורך שלמור על ניקיון תמידי (תעשיית תרופות, תעשיית זכוכית) או חדרים בבתי חולים שבהם חשוב לשמור על רמת ניקיון גבוהה כדי לשמור על בריאותם של המטופלים. כמו כן בחדרים אלה מקפידים על זרימת אוויר ייחודית.

הבגדים שעושים את כל ההבדל

כדי לשמור על הסטריליות בחדרים הנקיים יש צורך ללבוש ביגוד מתאים. דוגמה נפוצה לביגוד זה היא חלוק אנטי סטטי. הוא כולל כמה מאפיינים ייחודיים שהופכים אותו לחלוק סטרילי אשר מתאים לשימוש בחדרים נקיים: חלוק רך, נושם, עמיד בפני מים, עומד בכל התקנים המחמירים, מגיע במידות שונות. נוסף על כך, ניתן להזכיר ביגוד אנטי סטטי מסוג אחר כמו קפוצ'ון. ביגוד זה מתאים למקרים שבהם יש צורך גם לכסות את הראש. הביגוד המיוחד לחדרים הנקיים מגיע במגוון רחב של צבעים: צהוב, כחול, סגול וכדומה.

קונים ביגוד אצל החברה הנכונה

בין אם אתם מנהלי מפעל או מנהלי מחלקות בבתי החולים, חשוב לספק את הבגדים המתאימים ביותר לעובדים המצויים בחדרים נקיים מדי יום ביומו ומבצעים עבודות חשובות שונות. כך שהדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור חברה מתאימה שתספק עבורכם את השירותים השונים. חברה זו דואגת לעמוד בכל התקנים המחמירים שעושים את הבגדים חסינים ואיכותיים כל כך. כמו כן, מומלץ לבחור בחברה שיש לה ניסיון רב בתחום, חברה המספקת ביגוד ונעליים למקומות רבים בארץ. משום כך, חשוב לאסוף המלצות על חברה מתאימה. ההמלצות יכולות להגיע מגולשים באינטרנט כמו גם מחברים הקרובים אליכם.

סגור לתגובות על חדרים נקיים

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן