כל אחד ועיצוב הבלונים שלו

12 בנובמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הפקה

המון אנשים אינם יודעים מהו עיצוב בבלונים. המון פעמים אנשים נוטים לחשוב שכל מה שקשור בבלונים בעצם מיועד לילדים. במאמר הבא אספר לכם על אטרקציה נפלאה שגם יכולה לשנות ולהרים את האירוע שלכם וגם מתאימה לכל האנשים בכל הגילאים באשר הם. עיצוב בלונים אינו קשור לקישוט החלל באמצעות בלונים בצורה רנדומלית אלא הנו בעל משמעות גדולה הרבה יותר. עיצוב בבלונים יכול לאפיין כל אירוע באשר הוא ובכל נושא המתאים לכל גיל וסוג של מסיבה. האנשים האחראים על עיצוב הבלונים הם כמובן אמני הבלונים שנחשבים למעצבים לכל דבר. הם עברו הדרכות רבות וצברו ניסיון בעיצוב בבלונים כך שבעצם מתמחים בו. ישנם כל מיני אמני בלונים ואלו שאכתוב עליהם היום הם אמני בלונים אשר מעצבים אירועים שונים רק באמצעות בלונים ואסביר בדיוק למה הכוונה.

עיצוב בבלונים משנה את אופי האירוע

כאשר מדובר בנושא עיצוב בבלונים אמני הבלונים השונים בעצם יעצבו לכם את האירוע בנושא מסוים. את הנושא יבחר בעל האירוע או כל מי שמתכנן את האירוע. זה יכול להיות נושא אהוב או אפילו מאפיין הקשור אל בעל או בעלת השמחה. נניח שהנושא הנבחר הוא חיות עבור ילד או ילדה שאוהבים חיות. את כל האירוע אמן הבלונים יעצב בעזרת אלמנטים שונים הקשורים אל תחום החיות. יכול להיות שכל החלל יהיה מעוצב בעזרת אלמנטים המזכירים גן חיות או ג'ונגל המלא בהמון סוגים שונים של חיות. אם הנושא הוא טיולים בארץ עבור מדריך טיולים לצורך העניין, כל החלל יכול להיות מעוצב בעזרת אלמנטים המזכירים טבע כמו צמחים, פרחים שבילים וכולי. אלו רק שני רעיונות אך אמן הבלונים יוכל לעצב את האירוע בכל נושא שתרצו. האלמנטים הקיימים בחלל טרם האירוע כמו השולחנות, הבר והכיסאות כמובן יקבלו עיצוב משלהם או שישולבו בעיצוב עצמו. מה שאירוע כזה יכול להעניק הוא תחושה שונה מתחילת האירוע ועד סופו. ברגע שהאורחים יכנסו אל האירוע הם יחושו כאילו נכנסו אל מעין עולם חדש לכמה שעות. ישנם אמני בלונים מסוימים שמציעים שרות נוסף הכולל סדנה לעיצוב בלונים או הפעלות הכוללות את עיצוב הבלונים. הפעלות מהסוג הזה יכולות להתאים לערב חברה שזקוקה לגיבוש או אפילו למסיבת רווקים שמעוניינים לעשות קצת משהו יוצא דופן. את עיצוב הבלונים כמו שציינתי מקודם, ניתן להתאים לכל גיל וגיל.

בחירת הנושא הנכון

את בחירת הנושא תעשו כאשר מצאתם את אמן או אמנית הבלונים שאתם רוצים להזמין את שירותם. ביחד תוכלו להבין מהו הנושא הטוב ביותר עבור עיצוב הבלונים ובנוסף תוכלו להתרשם מעבודותיהם השונות של אמני הבלונים. אני מקווה שלאט לאט התחלתם להבין שבלונים מעולם נועדו עבור ילדים בלבד ויכולים להתאים לאנשים בכל הגילאים. עיצוב בבלונים יכול לתרום לאירוע ולהפוך אותו לאירוע יוצא דופן שאף אחד מהאורחים לא ציפה לו וכמובן לאירוע שהם יזכרו למשך שנים רבות.

סגור לתגובות על כל אחד ועיצוב הבלונים שלו

מאת:

בלוגרית

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.

דילוג לתוכן