פורום אולטרסאונד

31 באוקטובר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רפואה

בשעה טובה ומוצלחת, את ואישך נכנסתם להריון, וכעת אתם שרויים בהתרגשות נלהבת לצד חרדה ומתח. הריון הופך את קופת החולים הקבועה שלכם לביתכם השני ואתם מוצאים את עצמכם מגיעים לצורך בדיקות סדרתיות באופן קבוע כדי לוודא כי ההיריון שלכם תקין ומתפתח כראוי. חשוב שתדעו כי קיימים נשים וגברים כמוכם המעוניינים לצרוך את כל המידע בנושא ההיריון במקביל לייעוץ עם אנשי מקצוע ואנשים במצב דומה.

פורום אולטרסאונד בדרך כלל מתנהל בידי רופאים או גניקולוגים העוסקים בתחום הגניקולוגיה והילודה. באמצעות הגלישה בפורום תוכלי ליהנות מהיתרונות הבאים.

התייעצות מהירה עם אנשי מקצוע

השעה היא שעת בוקר, בין ערביים, ערב או לילה. את נמצאת בבית, אצל חברים או בעבודה כשלפתע תוקפת אותך שאלה מטרידה שאינה נותנת לך מנוח. לא בכל פעם שתרצי לשאול שאלה קטנה עד בינונית, תוכלי לרוץ לרופא ולברר אותה. פורום אולטרסאונד יאפשר לך לקבל את כל המידע אותו את רוצה מבלי לצאת מהבית. המידע שיתקבל לך הוא מידע איכותי שאמנם אינו מחליף חוות דעת מצד הרופא הקבוע שלך, אך יוכל להשלים את התמונה שלך.

כך תוכלי להתייעץ על הטיפול הקיים שלך או לקבל מידע על נתוני בדיקה רפואית שערכת, נתונים מקצועיים שנדמים עבורך כשפת חרטומים. הרופא יקבל את המידע "ויתרגם" אותו עבורך לשפה מובנת יותר לקהל הרחב.

סביבה תומכת

אם חלילה, אתם מתמודדים עם קשיים בהיריון, פורום אולטרסאונד יאפשר לכם לקבל תמיכה, הכלה ועידוד מצד זוגות נוספים שכבר צלחו את הקשיים הללו או זוגות הנמצאים במצבכם ומתמודדים עם קשיים דומים. כך תוכלו לקבל מידע אמין שמגיע מאנשים המבינים אתכם באופן עמוק משום שחוו את הדברים הללו על בשרם.

ייעוץ גניקולוגי

חשוב לזכור כי ייעוץ אונליין אינו מחליף את קיומן של בדיקות תכופות. אם אינך מרוצה מהגניקולוג שלך ואת מרגישה כי הרופא בפורום האולטרסאונד עשוי להיות הרופא המטפל הקבוע שלך, תוכלי לקבוע עמו פגישה כדי לשקול להחליף את הרופא. חשוב לזכור כי ישנה חשיבות רבה עבור רופא קבוע בתקופת ההיריון. גניקולוג קבוע ילמד את התיק הרפואי שלך ויוכל לעקוב אחר מצבך הרפואי והריונך באופן הטוב ביותר.

סגור לתגובות על פורום אולטרסאונד

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן