הקהל מעדיף צימרים במירון מאשר בתי מלון – מדוע?

31 באוקטובר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נופש ותיירות

אנשים רבים מגיעים לצימרים בחופשים שהם מזמנים לעצמם, בין אם זה באמצע השבוע, או אם זה בסוף שבוע. ההעדפה בין צימר לבית מלון הוא עניין של טעם, לא כולם אוהבים צימרים, כמו שלא כולם אוהבים בית מלון. השאלה היא מדוע אנשים יעדיפו להגיע לצימר במקום בית מלון? מכיוון שאנשים רבים שמעו על המושג צימר, לא פעם אחת, אנו נפרט במורחב יותר על אזור הצימר, ובעיקר על אזורי צימרים במירון.

למי מתאים לחפש צימרים במירון?

האנשים שיחפשו צימרים במירון, הם אנשים שלרוב יאהבו שקט, ירצו לבקר בצפון, אך העיקר במירון הוא שקהל היעד שלו הוא אנשים דתיים, מאחר ומירון הינו יישוב דתי. מי שרוצה להגיע ליישוב, הוא גם אדם דתי, וגם אדם לא דתי, והסיבה לכך היא השקט. העיקר במושב מירון הוא לכבד את המשפחות שנמצאות ליד, זאת אומרת שגם אם אתם דתיים, וגם אם אתם לא, שמרו על צניעות, שמרו על השקט על מנת לא להפריע לשכנים, ושמרו על הסביבה הנקייה והרגועה.

מדוע אנשים מעדיפים צימרים במירון על פני בית מלון?

אנשים יעדיפו להגיע ולנפוש בצימר, מאחר וצימר הוא מקום פרטי יותר, הרבה יותר מאשר בית מלון. בצימר אתם תפגשו יותר ממשפחה אחת, או יותר מזוג חברים אחד, אך באופן מצומצם הרבה יותר, זאת אומרת 3 משפחות מקסימום. בבית מלון, אתם תמצאו את עצמכם מוקפים בהרבה מאוד אנשים, חדרי אוכל משותפים בין הרבה אנשים וילדים. הבעיה היא במשפחות מרובות ילדים, וזאת מפני שילדים אף פעם לא אוהבים להיות שקטים, מהטבע שלהם בתור בני אדם שחוקרים ומתבגרים, לכן אין צורך לצפות מילדים להיות שקטים אף פעם.

מדוע צימר דווקא במירון?

השכרת צימרים במירון הינה החלטה נבונה, מכיוון שמירון הינו אזור אטרקטיבי מאוד, גם בשבת וגם באמצע השבוע. במירון תוכלו למצוא הרבה מאוד אטרקציות, ובאמצע השבוע תוכלו לצאת מגבולות מירון, ולהגיע לשטחים אחרים, וליהנות מהאטרקציות שמסביב ליישוב, כמו למשל טיולי ג'יפים, המסלול של שביל ישראל שעובר במירון, לפקוד את קבר הרשב"י ועוד.

סגור לתגובות על הקהל מעדיף צימרים במירון מאשר בתי מלון – מדוע?

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן