גם אתם רוצים ליהנות ממים חמים? דוד שמש!

30 באוקטובר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה דודי שמש

 

מי דואג לכם לזרימה של מים חמים? הדוד שלכם! אם פעם האפשרות היחידה שעמדה לרשות כולם הייתה התקנת דוד חשמל, הרי שכיום רבים מעדיפים את דוד השמש, ולא במקרה. כל עוד אין כל בעיות על הגג בבניין שלכם, ימליצו לכם על המתקינים על דוד מסוג זה. מדוע? כל התשובות לפניכם:

 

ומה דעתכם על חשבון חשמל נמוך משמעותית?

 

הבחירה שעליכם לעשות היא בין התקנת דוד שמש ובין התקנה של דוד החשמל. במרבית המקרים, כל עוד יהיה ניתן לבצע התקנה של דוד השמש, יעדיפו הדיירים בדוד מסוג זה ויש לכך סיבה מספיק טובה: רבים כיום דבקים במגמה של לחסוך וכמה שיותר. הוצאות המחייה מאד גבוהות כך שרבים רוצים לנצל כל הזדמנות להוזלה והקלה ביוקר המחייה. התקנת דוד שמש מעניקה לכם את האפשרות לקבל בחודשי הקיץ חשבונות חשמל נמוכים מאד. איך זה קורה? המים החמים המגיעים אליכם אל הדירה מבוססים על אנרגיה קיימת – השמש, כך שאין צורך בהפעלת החשמל בכדי לזכות במים החמים.

 

למה שלא לנצל אנרגיה קיימת ולהפוך ירוקים יותר?

 

מעבר לכך שאתם לא צריכים לשלם עבור אספקה של מים חמים בחודשי הקיץ החמים של ישראל, הרי שאתם מוצאים את עצמכם גם תורמים רבות לסביבה. המודעות לשמירה על הכדור נמצאת כיום בשיאה וכך רבים בוחרים למחזר לדוגמא עיתונים ובקבוקי פלסטיק. תוכלו גם אתם לעשות משהו למען הכדור עם ניצול של משאב קיים מבלי צורך להפעיל משאבים אחרים כמו חשמל. התקנת דוד שמש גם מוזילה לכם עלויות וגם הופכת אתכם לירוקים הרבה יותר.

 

דוד השמש מתאים עצמו לשימושים שלכם:

 

בנוסף, המתקינים שיגיעו אליכם ימליצו לכם על נפח הדוד המתאים לכם ביותר. המטרה? לדאוג לאספקה נוחה ומספקת של מים חמים לכל דיירי הבית. נפח הדוד ישפיע על אספקת המים החמים, כך שככל שיש בדירה שלכם יותר נפשות, כך צריך לדאוג לנפח גדול יותר של דוד. התקנת דוד שמש אם כן מתאימה את עצמה אליכם מכל היבט: כמות המים שאתם צריכים, הוזלת חשבון החשמל ואף ממתגת אתכם כידידותיים לסביבה!

סגור לתגובות על גם אתם רוצים ליהנות ממים חמים? דוד שמש!

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן