לפרספקס שמות נוספים

22 באוקטובר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

לחומר הפרספקס יש כמה וכמה שמות המתארים אותו. יכול להיות שאתם מכירים אותו בשם פלקסיגלאס כלומר, הכוונה היא לזכוכית גמישה או אולי בשם זכוכית אקרילית כיוון שיש לו מראה מאוד דומה, כמעט זהה לזה של הזכוכית אך יש הבדלים עצומים בין שני החומרים הללו. חומר הפרספקס מסוגל לעשות המון דברים כיוון שהתכונות והמאפיינים הרבים שלו מאפשרים לו להתנהג באופן ורסטילי כך שתעשיות וענפים רבים כמו אנשים פרטיים ומעצבים אוהבים ונוהגים לעשות בו שימוש רב עבור יישומים שונים. חומר הפרספקס הוא חומר יוצא דופן בהתנהגות שלו כי באמת ניתן לייצר ממנו אלפי מוצרים שונים שניתן למכור אותם ומוצרים לשימושים אחרים שאינם קשורים למסחר אלא מוצרי עזר לתעשיות מגוונות.

תכונות המאפיינות את הפרספקס

מאיפה מתחילים? קודם כל לוחות פרספקס כחומר גלם הם גמישים ביותר וכך ניתן לייצר מהם המון צורות שונות. פרספקס או כרגע נקרא לו זכוכית אקרילית נראה כמעט זהה ללוחות זכוכית. ההבדלים המשמעותיים ביניהם הם הגמישות והכובד. בעוד זכוכית רגילה שוקלת המון, פרספקס שוקל כחצי ממשקלה כיוון שצפיפות החומר שלו היא משמעותית פחותה מזו של הזכוכית. שנית, זכוכית היא חומר שביר וברגע שנשברת היא מתנפצת לרסיסים מה שיכול להיות מאוד מסוכן לכל מי שנמצא בסביבה. הזכוכית האקרילית מצד שני אינה נשברת בקלות. תעשיות רבות המציגות מוצרים על גבי מתקני תצוגה שצריכים להיות שקופים מעדיפים להציג את המוצרים שלהם על מתקנים העשויים פרספקס ולא זכוכית כך ישיגו איכות לאורך זמן ומתקני תצוגה בטוחים יותר שאינם נשברים. לוחות פרספקס כל כך עמידים שאינם מושפעים ממים או מחומרים אחרים ולכן גם מאוד מתאימים עבור יישומי חוץ כמו חיפויים שונים עבור מבנים. בעובי מסוים, לוחות פרספקס אף יכולים לבודד מפני רעש. בין היתרונות הרבים של לוחות הפרספקס נמצא יתרון התחזוקה של החומר. פרספקס פשוט אינו מצריך תחזוקה שוטפת, מקסימום ניקיון קטן בעזרת מים וסבון והחומר שב להיות נקי ואסתטי. כיוון שהפרספקס הוא חומר שמעביר אור כמעט באופן מלא, תעשיות רבות נהנות ליצור ממנו גופי תאורה או שלטים לבית העסק. כאשר בשילוט רחוב מותקנות נורות לד, השלט מואר בצורה אבסולוטית וברורה. ניתן לייצר מלוחות הפרספקס עוד המון מוצרים ואביזרי עזר כמו קופסאות אחסון(השומרות על טריות המוצר), אביזרי מיגון למפעלים, סטנדים המציגים מוצרים או סטנדים הנושאים מידע ועוד המון מוצרים אחרים.

סוגים שונים של לוחות פרספקס

בנוסף לכל היתרונות הנהדרים שיש לחומר הפרספקס, הוא מגיע במגוון עצום של צבעים, גוונים, גדלים, עוביים וטקסטורות. אפשר לומר שעל ידי שימוש בלוחות הפרספקס ניתן לייצר כמעט כל דבר שתעלו על דמיונכם. אדריכלים ומעצבי פנים הם מעריצים גדולים של חומר הפרספקס ונוהגים לשלב אותו בפרויקטים השונים שמעצבים. לסיכום, הזכוכית האקרילית, הפרספקס או כל שם אחר שתרצו לכנות את החומר הזה, הוא כנראה יאפשר לכם ליצור את כל מה שתרצו.

סגור לתגובות על לפרספקס שמות נוספים

מאת:

בלוגרית

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.