כיצד מבצעים משיכת כספי פיצויים?

16 באוקטובר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלכלה

המון חוקים אינם מאפשרים להבנה, וצריך המון לימודים על מנת להבין את החוקים הללו. אחד מהחוקים הללו הוא חוק המתעסק בכלל הנושא של כספי פיצויים. אותם כספי פיצויים הם כספים אשר מביאים לנו את האפשרות להתנהל במהלך הפציעה שלנו בבית, כפי שאנו רוצים להתנהל, זאת אומרת ללא דאגה לכסף שאנו נקבל ממקום העבודה שלנו. כספי הפיצויים שלנו מגיעים מכספי הפנסיה שלנו. חשוב לדעת כי משיכת כספי פיצויים זהו תהליך לא קל בכלל, ולכן דרוש ליווי.

האם תהליך זה הוא ארוך?

התהליך הוא אכן ארוך, אך הוא יותר מסובך מבחינה בירוקרטית. הסיבה לכך הוא שהחוקים הם רבים, והמשיכה של אותם כספים זהו תהליך ארוך מאוד, וחשוב לדעת מה עושים בכדי למשוך אותם אליכם.

מדוע כדאי ליווי בתהליך משיכת כספי פיצויים?

ליווי בתהליך זה הוא חשוב, מהסיבה שהוא מביא לנו את האפשרות להבין מה קורה, והיכן הכסף. לרוב, נוצר תהליך מסובך מאוד, מהסיבה שכספי הפנסיה מהווים כ-17% מהמשכורת, וכספי הפיצויים עומדים על כ-6%. על מנת למשוך את כספי הפיצויים, נוצר מצב שבו הפנסיה נפגעת ה-26%. אחוז זה הוא גדול מאוד, ודורש בירוקרטיה גדולה מאוד בשביל זה.

כיצד לבחור בחברה טובה שתייצג אותנו?

חברה טובה היא לא סתם חברה שמכריזה על עצמה כחברה טובה ויודעת לבצע משיכת כספי פיצויים, אלא שעומדת במספר סטנדרטים חשובים מאוד:

  • מקצועיות – חברה טובה תביא עבורכם את השירות הטוב ביותר, תהיה סבלנית לשאלות שלכם ולכל פנייה שלכם. בנוסף, הם ילוו אתכם בתהליך בצורה כזו שאתם מבינים את כל מה שאתם עוברים, ותבינו את המשמעות של כל חוק וסעיף.
  • תיק עבודות – לכו על תיק עבודות ועל המלצות, זוהי הדרך הטובה לבחור בחברה אמינה שתספק לכם את כלל הכספים.
סגור לתגובות על כיצד מבצעים משיכת כספי פיצויים?

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן