איך לתכנן פעילות גיבוש תחת מגבלות תקציב?

26 בספטמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים

רוצים לתכנן פעילות גיבוש לעובדי החברה שלכם אך אין לכם תקציב גדול? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. היום חברות קטנות ובינוניות רבות מוותרות לחלוטין על פעילות גיבוש רק בשל חוסר תקציבי, אך זה לא נכון. קודם כל, פעילות גיבוש תורמת המון לחברה, ויכולה לתרום משמעותית להגדלת התקציב בחברה שלכם, כך שמדובר בהוצאה שהיא לצורך הכנסה, ולכן לא כדאי לכם לוותר עליה.

מעבר לכך, היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות שאיתן תוכלו לתכנן פעילות גיבוש גם עם תקציב מוגבל, ולא רק פעילויות המתאימות לחברות גדולות ובעלות תקציבים נרחבים, ולכן עם קצת השקעה של זמן תוכלו לתכנן גם בחברה שלכם פעילות גיבוש מיוחדת ולהעלות את המוטיבציה ורמת שביעות הרצון של העובדים בעשרות מונים.

מנו אחראי יחיד לתכנון יום הגיבוש

ככל שיותר אנשים יהיו מעורבים בתכנון יום הגיבוש, כך הביקורת ומגוון הדעות יקשו על תכנון תחת מגבלות תקציב. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי יהיה ניתן לתכנן יום גיבוש איכותי בתקציב מוגבל ובקלות יחסית, מנו אדם אחד שיהיה אחראי על תכנון פעילות גיבוש, אחראי בלעדי על התקציב ועל כל מה שכלול באותו היום. כך תוכלו להיות בטוחים כי כל התכנון מרוכז במקום אחד ולאדם יהיה קל יותר לשלוט על התקציב.

כמובן, קחו בחשבון כי מדובר במשימה לא פשוטה ולכן אם אחד העובדים או המנהלים אחראי על התכנון, אל תעמיסו עליו פרויקטים אחרים באותה תקופה בכדי למנוע עומס יתר שיקשה עליו לעמוד בכל הדברים.

חפשו מקומות קרובים

לעתים השינוע של העובדים אל המקום הוא החלק היקר ביום הגיבוש, במיוחד אם הגיבוש מבוצע במקום מרוחק יחסית. אם אתם רוצים להוזיל עלויות חפשו מקומות מתאימים אשר נמצאים במרחק סביר ממקום העבודה עצמו כך שלא תצטרכו להוציא נתח נכבד מאוד מהתקציב שלכם רק על הנסיעות ולא יישאר לכם מספיק תקציב בשביל הפעילות עצמה.

כך תוכלו להפיק יום גיבוש איכותי ומהנה גם מבלי להוציא סכומי כסף גדולים מאוד לשם כך.

סגור לתגובות על איך לתכנן פעילות גיבוש תחת מגבלות תקציב?

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.

דילוג לתוכן