עו"ד איתמר לנדאו – עורך דין גירושין בחיפה

19 בספטמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חוק ומשפט אחר

זוגות רבים מרבים להינשא בצורה מהירה, אך אינם מודעים לתהליך הגירושין, ולאו דווקא אזה אומר שכל זוג חייב להתרגש, להיפך, זוגיות צריכה להבנה בצורה הטובה ביותר. ישנם זוגות אשר בחלוף השנים הקשר שלהם דועך, וכלן תהליך הגירושין טוב להם, מהסיבה שריבים ובעיות הן גורמות לילדים ולשאר הסביבה להיחשף לדוגמה אישית שגויה. לעניינים אלה, עו"ד איתמר לנדאו – עורך דין גירושין בחיפה מציע את שירותיו לקהל הפתוח.

מה הייחודיות של עורך דין לגירושין?

לא כל עורך דין יהיה מספיק מקצועי בתהליך הגירושין. על מנת שתהליך זה יעבור בשלום, חייב עורך הדין להיות שותף לכל התהליך, לצד האדם ששכר אותו. עורך דין מקצועי יספק את התחושה הנוחה ביותר במהלך כל התהליך.

מה התהליך שעוברים הזוג המגורש?

התהליך הינו ארוך, אך ככל שהזוג ישתף יותר פעולה, כך הוא כך התהליך יתבצע בתצורה קלה יותר. להלן מספר מצומצם של השלבים:

  • גישור – כל זוג מתגרש מומלצת עבורו סדנת גישור שאחראית על פתירת הבעיות בין הזוגות. חשוב להבהיר שסדנה זו לא תמיד חובה, ולכן אם אתם בטוחים כי הדבר הטוב ביותר שתעשו הוא להיפרד האחד מהשנייה הוא יהיה טוב.
  • הסכם בין הזוג – הזוג מול עורך הדין קובעים את הזכויות הניתנות לכל אחד, את חלוקת הרכוש, את הסדר בנוגע לילדים, וכמובן מזונות שאחד מהזוגות חייב לשלם לשני עבור מי שהילדים נשארים אצלו.
  • בית המשפט – לבסוף, עורך הדין המייצג את אחד הזוגות עומד לטובת הלקוח, ומציג את ההסכם שנכתב ביניהם, ובית המשפט מאשר את ההסכם במידה והוא חוקי, וזאת אחריותו של עורך הדין.

עו"ד איתמר לנדאו – עורך דין גירושין בחיפה

עו"ד איתמר לנדאו – עורך דין גירושין בחיפה מייצג מזה מספר שנים לקוחות מרוצים, ומביא את מלוא המקצועיות ומביאה לידי ביטוי מול בית המשפט, ומפגין רגישות ומקצועיות אל מול עשרות לקוחות מרוצים. בכל פנייה שתהיו מעוניינים לבצע, עו"ד איתמר לנדאו יהיה תמיד לשירותכם, יספק את המענה הנדרש, ואת מלוא המקצועיות. צרו קשר כעת, קבעו פגישה, והיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

סגור לתגובות על עו"ד איתמר לנדאו – עורך דין גירושין בחיפה

מאת:

פרסם באתר כ - 18 מאמרים.

.

דילוג לתוכן