טיפול פסיכולוגי יכול לסייע במציאת זוגיות?

11 בספטמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות נפשית

כולם כמהים לאהבה אך בפועל לא כולם מוצאים אותה. גם אתם מרגישים שהגיע השלב בחיים בו אתם מעוניינים להיכנס לזוגיות אך מתקשים ליצור קשר אינטימי? המון פעמים הטיפול הזוגי הנערך עם פסיכולוגים מנוסים לרבות ירון זיו, יכול לסייע לכם רבות במציאת האהבה שלכם, הנפש התאומה שלכם והעתיד שלכם.

 

לא תמיד אי-מציאת האהבה היא עניין של חוסר מזל, אלא המון פעמים מדובר על הערכה עצמית נמוכה, על חומות הגנה בעקבות פגיעה מבן הזוג הקודם וכדומה. שיחות כנות עם הפסיכולוג שלכם, לרבות ד\\\\\\\"ר ירון זיו, יכולות להציף את הסיבות המעכבות אתכם מלהיות בזוגיות. אתם ראויים לאהבה ויכולים לזכות בה!

 

אוזן קשבת וחוות דעת מקצועית – הטיפול עם הפסיכולוג

 

לא מעטים אלו התוהים מה הערך הניתן מהטיפול הפסיכולוגי הנערך עם ירון זיו או פסיכולוגים אחרים. כידוע, הטיפול הפסיכולוגי מבוסס על שיחות כנות והריפוי מגיע תוך כדי. כך, רבים אלו התוהים מדוע שיח עם חברים לדוגמא לא יכול להביא אותם לריפוי. התשובה לכך די פשוטה.

 

פגישה עם פסיכולוג מעניקה לכם לפני הכל שיח עם איש מקצוע שיכול לאתר את הבעיות השונות שיש לכם. יחד עם זאת, בטיפול הפסיכולוגי הנערך עם ד\"ר ירון זיו אתם זוכים לאוזן קשבת ולתשומת לב מלאה המופנית אך ורק אליכם. שיח עם החברים שלכם הוא נפלא ומבורך, אך אינו מחליף את זה עם איש המקצוע.

 

סגור לתגובות על טיפול פסיכולוגי יכול לסייע במציאת זוגיות?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן