5 טיפים לטבעת אירוסין מושלמת

7 בספטמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

הצעת נישואין היא רגע מכונן בחיים גם של הגבר המציע וגם של האישה, אשר תהפוך בקרוב להיות אשת איש והשניים יקימו משפחה כדת וכדין במדינת ישראל. על פי רוב טבעת אירוסין מוענקת לאישה במקביל להצעת הנישואין והיא תענוד את הטבעת ואף תתגאה בה בפני החברים, המכרים, קולגות לעבודה ועוד.

אחת התהיות של רוכש הטבעת, היא איזו טבעת נכון לו לרכוש ולענוד על האצבע של אהובתו ובדיוק לשם כך קראו את הטיפים הבאים והיו בטוחים וסמוכים כי המשימה תעבור בהצלחה.

כיצד בוחרים טבעת אירוסין

תקציב – אחד הקריטריונים לרכישת טבעת אירוסין, הוא התקציב אותו הקצתם למטרה. ישנן טבעות אירוסין אשר הזהב שלהן הוא 14 קראט למול טבעות עם 18 קראט. אם התקציב שלכם מוגבל ואין אתם רוצים להוציא סכומי כסף רבים עבור הרכישה, אך אתם עדיין רוצים להרשים את האישה, 14 קראט בהחלט יכולים להספיק לכם ואף לגרום לאישה לצאת מגדרה מאושר.

צבע היהלום – ישנם מספר צבעי יהלום שונים ומגוונים אשר כל אחד מתומחר במחיר שונה, מהנמוך אל היקר ביותר. מרבית מהבעלים העתידים רוכשים יהלומים משובצים בטבעת ועל כן לרמת צבע היהלום אין חשיבות גדולה ומהותית ואתם בהחלט יכולים להסתפק ביהלום ברמת צבע סבירה.

פגמים ביהלומים – שימו לב כי מרבית מהיהלומים פגומים, אך אין בהם כל פסול. אם תחליטו לרכוש יהלום שאינו פגום כלל, הרי שעליכם לקחת בחשבון שהמחיר אותו תשלמו יהיה גבוה משמעותית ואם אין לכם תקציב גדול, אל תמהרו לבחור ביהלום המושלם ללא הפגמים. כל עוד תרכשו יהלום שאת פגמיו לא ניתן לראות אלא בהגדלה של פי  10, אתם מבצעים את הרכישה הנכונה.

משקל – כל יהלום נמכר ברשתות בהתאם למשקל שלו ועל כן אם אתם רוצים לרכוש יהלום במשקל של 0.5 קראט, עדיף שתרכשו יהלום במשקל 0.49 קראט, ככה תחסכו בעלויות, משום ש 0.49 קראט נמצא בקטגורית מחיר שונה מהותית מיהלום 0.50 .

קניה ישירות מהיצרנים – אין זה סוד כי היהלומים עוברים ידיים רבות עד שהם מגיעים לצרכן, שהוא על פי רוב היעד הסופי. אם אתם ניגשים לרכוש טבעת אירוסין לבחירת ליבכם, גשו היישר ליצרן אשר נמצא בין הראשונים בשרשרת ורכשו ממנו את היהלום, כך סביר להניח שתשלמו את המחיר הנמוך ביותר עבור הטבעת. אתם יכולים להבחין שאותה הטבעת נמכרת במחירים שונים ופעמים רבות הסיבה נוצרת מעלויות התיווך.

סגור לתגובות על 5 טיפים לטבעת אירוסין מושלמת

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן