שלושת היתרונות שלא ישאירו מקום להתלבט: רק ארון הזזה!

7 בספטמבר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נגרות

עוברים אל דירה חדשה או מתכננים מחדש את חדר השינה או חדר הארונות שלכם? בדיוק כפי שאתם צריכים מיטה נוחה כדי לנוח בה, פריטי הלבוש שלכם זקוקים לארון הולם, נוח ואיכותי לנוח בו. רגע לפני שאתם בוחרים שוב בארונות הדלתות, הגיע הזמן שתכירו את הבשורה העדכנית ביותר בתחום פתרונות האחסון: ארונות הזזה. אז למה לבחור דווקא בארונות אלו? כל הסיבות, לפניכם:

 

רעש מטריקת דלת הארון? לא עוד

כמה פעמים יצא לכם לשלוף פריט לבוש מהארון שלכם, לסגור אותו בחזרה ולהעיר את כל הבית? אכן, ארונות הדלתות לא אחת גורמים לבהלה מיותרת או לאי נעימות בעקבות רעש טריקת דלת הארון. ארונות ההזזה לא רק מטיבים עמכם פונקציונאלית ועיצובית, אלא הם מגיעים גם עם מנגנון הטריקה השקטה. על מה בדיוק מדובר? בעת הזזת הדלת אין כל רעש, ובעת סגירתה היא גולשת על המסילה בשקט ונסגרת בשקט.

 

מה אם יגידו לכם שהארון יכול לחסוך לכם מקום בחדר?

ארון הדלתות שלכם תופס לכם לא מעט מקום בחדר השינה או בחדר הארונות: מאחר ודלתות הארונות נפתחות כלפי חוץ, בתכנון חדר השינה שלכם היה עליכם לקחת בחשבון כי על מנת לפתוח את דלת הארון עליכם לשמור מקום ייעודי לכך. התוצאה היא שהמון פעמים מדובר על פתיחה צפופה ומאד לא נוחה בעקבות ארונות המקבילים אל המיטה או אל מקום אסטרטגי אחר. עם ארונות ההזזה לא תופסים מקום אלא נהנים מפתיחה וסגירה במנגנון של הזזה מצד אל צד.

 

לקבל מכה מהארון? כל כך לא!

כנראה שגם אתם חוויתם פעם את אותו רגע בלתי נסבל בו דלת הארון נטרקת לכם על האצבעות. הדבר היחיד שתוכלו לעשות על מנת להימנע מטריקה שכזו הוא להיזהר, אך עם ארון הזזה אתם גם לא צריכים להיזהר מאחר והדלת לא יכולה להיטרק לכם על האצבעות. מאחר ומדובר על דלת הנפתחת ונסגרת במנגנון של הזזה, היא גולשת בעדינות וברכות על המסילה מבלי שיש חשש לטריקת האצבעות. ועכשיו? מתכננים את הארון החדש שלכם!

 

סגור לתגובות על שלושת היתרונות שלא ישאירו מקום להתלבט: רק ארון הזזה!

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן