לא שוכחים דבר: כל מה שחשוב ביום ההולדת של ילדכם

30 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

 

אם יש דבר המשותף לימי ההולדת של הילדים ולימי ההולדת של המבוגרים היא העובדה כי יום ההולדת מגיע רק פעם בשנה. כשמדובר על יום ההולדת שלכם, ההורים, אין לכם כל בעיה לחגוג אותו בשקט יחסי, אך כשזה מגיע אל הילדים שלכם גם אתם וגם הם רוצים לחגוג בחגיגה צבעונית ובלתי נשכחת. פעם בשנה יש לכם הזדמנות לחגוג להם כך שחשוב שלא תשכחו דבר. השילוש הקדוש בדרך ליום הולדת שמח במיוחד, לפניכם – החל מרשימת המוזמנים ועד מתקנים מתנפחים להשכרה.

 

מזמינים את כל החברים הכי טובים:

 

זוכרים את רשימות המוזמנים שערכתם לפני אירוע החתונה שלכם? זה מה שעליכם לעשות עכשיו עם חגיגת יום ההולדת של ילדכם. שריקת הרגעה: הכנת הרשימה הזו קלה משמעותית מזו שהייתה לכם בחתונה, אך חשוב מאד לעשות אותה. מעבר לכך שאתם מזמינים את הילדים מהגן או מבית הספר, תרצו לבטח גם להזמין חברים נוספים של הילדים מחוגים משותפים, מתנועות הנוער או אפילו ילדים של חברים משותפים שלכם. ערכו רשימה על מנת לדעת כמה ילדים אתם עתידים לארח.

 

אטרקציה משמחת לכל הילדים!

 

האם כדי לארח את כל הילדים החוגגים עם ילדכם עליכם להיכנס אל נעליהם של המפעילים? כלל לא! שלבו באירוע שלכם אטרקציה מנצחת המתאימה לבנים ולבנות ולמנעד רחב של גילאים. האטרקציה המומלצת ביותר בימי ההולדת היא אטרקציה של מתקנים מתנפחים ליום הולדת: הילדים נהנים ומקפצים להם עד בלי די וכל שנדרש מכם הוא רק להשגיח, מבלי להפעיל אותם באופן ישיר. והמחיר? נוח משתוכלו לדמיין.

 

עוגת יום הולדת כמו שיש רק בימי הולדת:

 

כולם מכירים את הפזמון המוכר: אין חגיגה בלי עוגה. עוגות יום ההולדת המקשטות כיום את ימי ההולדת הן עוגות טעימות בעלות נראות מרהיבה. המגוון הזמין לכם הוא אינסופי: החל מעוגות בצק סוכר, דרך עוגות שוקולד עשירות ועד קאפקייקס מרהיבים הנראים כמו ציור. כפי שבאירוע החתונה כולם מדברים על השמלה של הכלה, בימי ההולדת של הילדים מדבר למחרת על העוגה. השקיעו בה!

סגור לתגובות על לא שוכחים דבר: כל מה שחשוב ביום ההולדת של ילדכם

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן