מתי כדאי לבחור בקלנועית שמתקפלת?

30 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

 

רק לפני כמה שנים שוק הקלנועיות היה שוק מצומצם שכל שהיה לו להציע היה קלנועית המתאימה לנוסע יחיד. מאז ועד היום עברו המון מים בנהר וכך נולדו עוד ועוד דגמים של קלנועיות ושדרוגים שונים בדמות אביזרים ייחודים שהפכו את השימוש בה לקל ונוח יותר. כעת, הבשורה החדשה ביותר מגיעה בדמות קלנועית מתקפלת. אתם בטוחים כי אתם רוצים להתחדש בקלנועית אך לא יודעים אם זו המקתפלת מתאימה לכם? לפניכם מידע שיסייע לכם להחליט:

 

אתם מכניסים את הקלנועית שלכם לרכב?

 

ישנם אלו שההתניידות שלהם מבוססת גם על נהיגה בקלנועית וגם בנהיגה על רכב פרטי. המשמעות? קלנועית מתקפלת עם שלט יכולה לסייע מאד! כל עוד אתם בעיר אתם נוהגים בקלנועית וכעת אתם מרחיקים לעיר אחרת לבקר את הילדים או הנכדים? תוכלו לקפל את הקלנועית ולהכניס אותה אל הרכב הפרטי שלכם, ועם הגעתכם אל נקודת היעד תוכלו לפרוק אותה ולהשמיש אותה במקום אליו הגעתם.

 

אתם מתניידים בתחבורה ציבורית?

 

הקלנועית שינתה את חייכם מן הקצה אל הקצה ובזכותה אתם מתניידים בקלות ברחבי העיר? כעת, תוכלו לשלב בין הנסיעה בקלנועית ובין נסיעה בתחבורה הציבורית. למרות שהאוטובוסים והרכבות מקצים מקום ייעודי לאלו מכם העולים עם כלי עזר כדוגמת הקלנועית, עדיין קל יותר לנסוע באוטובוס כאשר הקלנועית מקופלת ומאפשרת לכם לשבת על כסא נוח במושבי האוטובוס. את הקלנועית המתקפלת תוכלו להעלות גם למטוס במידה ואתם טסים לטיול ורוצים ליהנות ללא כל חשש או דאגות.

 

אתם צריכים להכניס אותה למעלית?

 

המציאות עד היום הייתה שרבים היו משאירים את הקלנועית ברחבי הלובי בבניין המשותף בו הם גרים, או לחילופין בתוך הבית כאשר היא תופסת המון מקום. מהיום, ניתן לחסוך במקום רב בבית עם הקלנועית שמתקפלת ואינה מפריעה. את הקלנועית המתקפלת תוכלו לאחסן מאחורי הסלון, במחסן הבית שלכם או בחדר העבודה. העובדה כי הקלנועית מתקפלת אף מאפשרת לכם להכניס אותה אל המעלית ללא כל בעיה, כך שההתניידות שלכם הינה אידיאלית לא רק מחוץ לבית, אלא גם עם הגעתכם אל הבית בחזרה.

סגור לתגובות על מתי כדאי לבחור בקלנועית שמתקפלת?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן