רגע לפני שתרכשו מצבר יד שניה…

29 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

 

הישראלים לא מתביישים להודות: הם רוצים לקבל כמה שיותר בכמה שפחות. כיום, יותר מתמיד, ענף היד השניה נמצא בשיאו ורבים אלו הנהנים ממגוון רחב של מוצרים שכבר נעשה בהם שימוש. אז אם אפשר לרכוש רכב יד שניה, שמלת כלה ומוצר חשמלי, למה שלא יהיה ניתן גם לרכוש מצברים לרכב שכבר נעשה בהם שימוש? רגע לפני שתרכשו מצבר יד שניה, הנה כל מה שחשוב שתבדקו:

 

שימוש לטווח הארוך או לטווח הקצר?

 

ראשית, כדאי לשאול את עצמכם מדוע אתם מעוניינים במצבר יד שניה. אם אתם מעוניינים במצבר כפתרון קבע ברכב שלכם המשרת אתכם חדשות לבקרים, ההמלצה היא לרכוש מצבר חדש. מנגד, אם אתם צריכים פתרון זמני בעקבות שהות קצרה בארץ או רגע לפני קבלת הרכב החדש שלכם, מצבר יד שניה מסתמן כפתרון לא רע בכלל המשרת אתכם נקודתית לפרק הזמן שאתם צריכים.

 

האם חשובה לכם אחריות?

 

קחו בחשבון כי המון פעמים מצבר לרכב שימכר לכם במסגרת שוק היד השניה, יגיע אליכם ללא כל אחריות. ההמלצה החמה היא למצוא מצברים עם אחריות בכל מחיר, זאת מאחר ולא ניתן לצפות כשלים או ליקויים שתגלו בהמשך. מה יקרה במידה ולא תהיה לכם אחריות בתוקף עם המצבר שרכשתם אך כן תהיה תקלה שצריך לטפל בה? סביר כי תצטרכו לרכוש מצבר חדש ולהוציא עוד כסף.

 

מתי המצבר נרכש?

 

גם במעמד רכישת מצבר מיד שניה חשוב לוודא מתי הוא נרכש. ההמלצה של המותגים הגדולים ושל החנויות המובילות היא להשתמש במצבר לאורך שלוש שנים, כאשר ישנם מקרים בהם ניתן להשמיש את המצבר גם לאורך 4 שנים. על כן, אל תרכשו מצבר שניקנה לפני עשור לדוגמא, אלא דאגו לרכוש מצבר שנרכש בשנים האחרונות וכך להבטיח תיפקוד אידיאלי שלו.

 

מה פער המחירים בין מצבר חדש ליד שניה?

 

לעתים תגלו כי הפער בין רכישת מצבר חדש לישן אינו כל כך גבוה. אם אחד השיקולים שלכם הוא השיקול הכלכלי, כן כדאי לבדוק את כדאיות הרכישה. בלא מעט מקרים תגלו כי עם עוד השקעה קטנה תוכלו להתחדש במצבר חדש המגיע עם אחריות מלאה.

סגור לתגובות על רגע לפני שתרכשו מצבר יד שניה…

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן