איך חוסכים בעלות ההזמנות לאירוע?

29 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

 

אחד מהדברים החשובים ביותר באירוע החתונה הוא קהל המוזמנים שלכם. אולי החברים והמשפחה הקרובה שלכם כבר יודעים להגיד מתוך שינה היכן אתם מתחתנים, באיזו שעה וגם איך נראית טבעת האירוסין שלך שנבחרה מתוך מבחר של טבעות אירוסין מהבורסה, אך כשזה מגיע אל יתר האורחים שלכם – צריך ליידע אותם. הדרך להזמין את האורחים נשארה אותה הדרך – באמצעות ההזמנות. מה שכן השתנה היא הפלטפורמה דרכה משגרים את ההזמנה אל האורחים. תוכלו כיום לחסוך המון כסף עם שליחת ההזמנות, בין היתר בעקבות העובדה כי הדואר אינו הערוץ היחיד לעשות זאת.

 

משגרים במייל הזמנה חגיגית:

 

אתם מקבלים חשבוניות במייל, מבצעים עסקאות במייל וקובעים פגישות חשובות במייל. אם כן, למה שלא תזמינו את האורחים שלכם לאירוע החתונה שלכם דרך המייל? כיום, כמעט כל אחד מחזיק בסמרטפון מתקדם, כך שהנגישות אל תיבת המייל היא אידיאלית. תוכלו לעצב הזמנה מרהיבה ובה כל הפרטים אודות האירוע שלכם. מעבר לכך שתחסכו המון מאחר ולא תצטרכו להדפיס את ההזמנות או לשלוח אותן בדואר, הרי שאתם גם ירוקים יותר לסביבה.

 

הזמנה דיגיטלית דרך הודעת SMS:

 

אופציה נוספת ולא רעה בכלל היא באמצעות הודעת SMS. לבטח כבר יצא לכם לקבל הודעת SMS בדבר אישור הגעה לאירוע שהוזמנתם אליו, כך שאין כל סיבה שלא להשמיש את הפלטפורמה גם עבור הזמנת האורחים שלכם. מצד אחד תוכלו לשלוח את פרטי ההזמנה בגוף ההודעה, אך גם תוכלו לעצב הזמנה דיגיטלית ולשלוח אותה כקובץ תמונה באמצעות ההודעה. גם בפורמט זה אתם חוסכים את עלויות הדפסת ההזמנה והשליחה בדואר עם מעטפות ובולים.

 

מעצבים את ההזמנה בעצמכם:

 

אז אולי לעצב טבעות אירוסין קלאסיות אתם לא יכולים לבדכם, אך לעצב את ההזמנה שלכם לבד אתם בהחלט יכולים! אלו מכם שרוצים בכל זאת לשמור על המסורת ושלוח לאורחים את ההזמנה בדואר, יוכלו לחסוך לא מעט כסף עם עיצוב ההזמנה בצורה עצמאית. עיצוב גרפי עולה לא מעט כסף ובמרבית המקרים הוא לא באמת נחוץ. תוכלו להוריד תוכנות לעיצוב ולעצב בעצמכם את ההזמנה לאירוע המרגש שלכם.

סגור לתגובות על איך חוסכים בעלות ההזמנות לאירוע?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן