מוסך מורשה פורד – הטיפולים השונים

28 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

אם יש ברשותכם רכב פורד, אז תדעו שאתם בעלים של אחד מהרכבים הפופולריים ביותר בישראל ואף בעולם. רכבי פורד שייכים ליצרנית הרכב האמריקאית מהגדולות בעולם, וניתן לראות אותם על הכבישים בכל רחבי הגלובוס. חשוב מאוד שתאמצו לכם מוסך מורשה שיהיה שם בשבילכם עבור כל תקלה ברכב הפורד שלכם – אחד כזה שאתם סומכים עליו, שכן כל רכב יכול לזמן מגוון רחב של בעיות.

מוסך מורשה פורד – סוגי הטיפולים

מוסכים מורשים מספקים מגוון רחב של טיפולים מקיפים לרכבכם. אלו השישה המרכזיים שתמצאו במוסך מורשה שמכבד את עצמו:

  1. טיפולי מכונאות – טיפולים כאלו מוענקים כאשר ישנה בעיה ברכב עצמו – במנוע, בבלמים ובמערכות השונות של הרכב.
  2. מיזוג אוויר – כולנו יודעים מה זה הקיץ בישראל, וכמה בזה בלתי אפשרי לנהוג בלי מזגן ברכב, ואף מסוכן. לכן, אם ישנה תקלה במיזוג אוויר ברכב הפורד שלכם, יש להביאו למוסך מורשה פורד בהקדם.
  3. טיפולי חשמל – החשמל ברכב מגיע מהמצבר, ומשפיע על אפשרויות רבות ברכב, וכמובן על הנעת הרכב. בעיות במצבר דורשות גם הן טיפול במוסך מורשה.
  4. טיפול עשרת-אלפים – טיפול כזה חשוב לעשות אחת לתקופה. חשוב לבצע טיפול גם אם אתם בטוחים שהרכב בסדר, שכן אתם לא יודעים מה קורה באמת והמצב עשוי להיות מסוכן מכפי שאתם חושבים.
  5. פחחות וצבע – לצערנו תאונות דרכים פוקדות את הכבישים מדי יום. בדרך כלל לאחר תאונת דרכים קיים הצורך לצבוע את הרכב ולתקן פגיעות אסתטיות ופונקציונליות ברכב.
  6. דיאגנוסטיקה – לרוב, מוסך מורשה פורד יחזיק בציוד דיאגנוסטיקה. ציוד כזה מאפשר לזהות ולאבחן בצורה אלקטרונית תקלות ברכב, לאתר את הבעיה במהירות ולתקנה.

מוסך מורשה פורד בירושלים

מרכז שירות אדיב א. ארמוזה הינו מוסך מורשה פורד שהחל את פעילותו בשנת 1962. צוות המוסך מיומן ומנוסה, ומעניק פתרונות איכותיים ואמינים במהירות וביעילות. המוסך משתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, מעניק שירות אישי, ונוח לגישה – אז אם נתקעתם עם הרכב או שאתם מחפשים טיפול נקודתי ואיכותי ברכב, אתם יודעים למי לפנות!

סגור לתגובות על מוסך מורשה פורד – הטיפולים השונים

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן