יום החתונה הגיע, היכן אתם מתארגנים?

28 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תכשיטים ויהלומים

עם תחילת הפקת האירוע שלכם, החלטתם יחד כי יהיו דברים שלא תתפשרו עליהם: מתחם האירועים, איכות הקייטרנג ובר האלכוהול וספקי האטרקציות שיעניקו לאורחים חוויה בלתי נשכחת. כשם שהמון גברים לא מתביישים לרכוש טבעות אירוסין זולות על מנת לחסוך היכן שניתן, גם ישנם הזוגות שלא מתביישים לוותר על חדר מפואר במלון לטובת התארגנות ביתית. רגע לפני היום הגדול שלכם – היכן כדאי לכם להתארגן לאירוע?

 

לוקיישן ללא עלות: התארגנות ביתית:

 

לא שחסרות לכם הוצאות בכל הקשור להפקת האירוע שלכם, כך שאם כבר יש משהו שתוכלו לחסוך בו, למה שלא תעשו זאת? למעשה, על מנת להתארגן לאירוע, כל שנדרש מכם הוא לדאוג לארבע קירות וחיבור לחשמל. חלל התארגנות קריטי יותר לכלות שכן מגיעים עד אליהן להלביש אותן בשמלה, לאפר אותן ולעצב את שיערן. אם תרצו שלא להשקיע ולהוציא כסף בחלל חיצוני, תוכלו תמיד להתארגן בבית הפרטי שלכם או בבית של מכרים או חברים.

 

עלות בינונית: חדר צנוע בבית מלון:

 

אלו מכם שבכל זאת רוצים להשקיע ולהפוך את יום ההתארגנות לאירוע לחוויה בפני עצמה, יוכלו לעשות זאת עם חדר במלון. בתי המלון עלו על הצורך של חתנים וכלות בחדרים המאפשרים התארגנות לקראת האירוע, כך שתוכלו לרכוש דילים ייעודים למטרה זו. חשוב לזכור שמדובר על הוצאה נוספת המתווספת לכל העלות הכוללת של האירוע, כך שתמיד כדאי להיות עם יד על הדופק בכל הקשור לתקציב האירוע שלכם. הדילים מתחילים באלף שקלים לערך ונוסקים מעלה בהתאם לגודל החדר והמלון בו בחרתם.

 

תקציב גבוה: סוויטה גדולה לכל המכרים:

 

בן הזוג בחר לך טבעת מתוך מבחר של טבעות אירוסין קלאסיות? כעת את רוצה להתארגן בקלאס! לכל כלה יש מלוות, כך שצריך לדאוג לחלל להתארגנות גם להן. במקרים כאלו ישנן הכלות שבוחרות ליהנות מסוויטה גדולה ביום האירוע ולאפשר לכל המלוות ובנות המשפחה להגיע יחד איתן. סוויטה יכולה להגיע לעלות של אלפי שקלים, אך אין ספק כי את מקבל תמורה מלאה לכסף: חלל התארגנות, חלל מנוחה, ארוחות עד לפתח החדר וחוויה יוצאת דופן ביום המאושר בחייך.

סגור לתגובות על יום החתונה הגיע, היכן אתם מתארגנים?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן