עולם שלם של תוספות שיער

22 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נשירת שיער

הביקוש והצורך – הם האבא והאמא של ההמצאות, מהקטנה ביותר לגדולה ביותר. הצורך ביופי, אסתטיקה והתאמה שלנו לרצונות שלנו עתיק כתרבות עצמה, והצורך בעיצוב שיער מקצועי הפך מזמן לדרישה. ובתוך עולם העיצוב והאסטתיקה, אחת הנישות המבוקשות והמאתגרות ביותר הוא עולם תוספות השיער.

כמות האפשרויות, מגוון הדרכים, והטכניקות השונות הנגישות בתחום זה יכולות לבלבל גם את המקצוען הטוב ביותר, ולכן כאשר מצאתם איש מקצוע מיומן, אדם עם ידע נרחב וידיים טובות, הגעתם למקום הנכון. תוספת שיער מקצועית נראית ומרגישה טבעית, ומשלימה את המראה שלך בצורה חלקה והרמונית לגמרי, כמו שדמיינת מלכתחילה.

סוגי תוספות השיער

כמו בכל דבר בימינו, גם כאן הטכנולוגיה והטכניקה הן הדבר העיקרי, וכאשר המגוון רחב, הבחירה רחבה, והיכולת להתאים לכל אדם את התוספת המושלמת הופכת קלה יותר.

דבק רפואי – תוספת שיער בדבק רפואי מקצועי נשענת על טכנולוגיה שלקוחה מחדרי הניתוח, דבקים טבעיים אשר מצד אחד לא מסכנים את הגוף, ומן הצד השני לא מתפשרים על איכות ההדבקה, דבקים ששודרגו מחדר הניתוח לרמה גבוהה עוד יותר.

הלחמה בקראטין – עם עמידות גבוהה במים, שימוש בפן או מחליקים, הלחמת שיער לתוספות בקראטין היא טכניקה מצוינת שממנפת תכונות טבעיות של השיער שלך לצורך הארכה ועיבוי, לפי הצורך.

שזירה – שזירת שיער מאפשרת תוספת ועיבוי לשיער דליל בצורה טבעית ופשוטה, בשיטה מוכרת שבוודאי כבר שמעת עליה.

תפירה, מדבקות וקליפסים

תוספת שיער בתפירה – מיבשת אוסטרליה, טכניקה זו מבוססת על עולם השזירה, אך משתמשת בתפירה מקצועית שנועדה לעבות את השיער בחיבורים חלקים וחזקים. היא מעולה למי שיש לה שיער מלא בחלק הקדמי של הראש, אך דליל מאחור.

מדבקות – הדבקת שיער הופכת פופולארית מאוד עם השנים, והוא דורש שימוש בדבק איכותי המאושר על ידי ארגון התרופות והמזון האמריקני. השיטה מהירה מאוד, ומאפשרת הסרה קלה בעזרת חומר ייעודי במידת הצורך והרצון.

תוספות שיער בקליפסים – נוח ופשוט, חיבור בקליפסים מאפשר הסרה מהירה לצורך מקלחת או לכל צורך אחר, וגם כאן ישנה התאמה מוחלטת לסוג השיער, עוביו, הצבע והמרקם, למראה עשיר בריא והרמוני של תוספות שיער.

סגור לתגובות על עולם שלם של תוספות שיער

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.

דילוג לתוכן