איך תסתירו את טבעת האירוסין עד לרגע ההצעה?

17 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

אם יש בידכם טבעת אירוסין, אתם נמצאים ממש רגע לפני הרגע הגדול שחיכיתם לו. אחרי שבחנתם לא מעט דגמים של טבעות אירוסין מהבורסה, כעת הגיע הרגע שלכם לעשות את המהלך האחרון: להחביא את הטבעת מפני האחת שלכם. אז איפה כדאי להחביא את הטבעת ובעיקר איפה לא כדאי להחביא אותה?

 

המכשול הגדול ביותר: להחביא בבית שלכם

לכל הגברים יש את אותה המטרה: להסתיר את הטבעת מהאחת שלהם. יחד עם זאת, כמעט כל הגברים נופלים באותו הפח: הם מסתירים את הטבעת בבית המשותף להם ולבת הזוג שלהם. הדבר האחרון שתעשו הוא לנסות להסתיר את הטבעת בבית. אתם חיים באותו החלל, כך שלכל המקומות שלכם יש גישה אליהם, כך גם לבת הזוג שלכם. החלטתם להסתיר את הטבעת מתחת לערימת החולצות שלכם? נסו רק לדמיין מצב שבו החליטה בת הזוג שלכם לסדר היום את הארונות. הבית? מחוץ לתחום!

 

המקום האידיאלי: הכספת במקום העבודה שלכם

יש לא מעט מקומות שבהם תוכלו להחביא את הטבעת עד לרגע ההצעה. למרות זאת, המקום שנמצא כמקום האידיאלי ביותר להסתיר בו את הטבעת הוא לא אחר ממקום העבודה שלכם. אתם עובדים במשרד מאובטח היטב שיש בו כספת? בקשו מהבוס שלכם להשאיר את הטבעת בכספת כמה ימים וביום ההצעה הוציאו אותה משם. מעבר לכך שהטבעת מוגנת מאחר והיא יושבת בכספת, הרי שלבת הזוג שלכם אין כל גישה אליה. השקעתם לא מעט בחיפוש אחר הטבעת, ראיתם לא מעט דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות וכעת עומלים עוד קצת על הסתרתה.

 

הרכב שלכם או אצל חבר? בהחלט עדיף שלא

חשוב לציין עוד מקומות נוספים שאינם מומלצים להחביא בהם את הטבעת. כך לדוגמא הרכב שלכם. המון גברים משאירים את הטבעת בתא הכפפות, אך בפועל ידוע כי לעתים מכוניות נפרצות, ובמקרה שכזה תפסידו גם את הרכב שלכם וגם את הטבעת. בנוסף, גם להחביא אצל החברים שלכם את הטבעת זה לא מהלך מומלץ במיוחד במידה ואין להם כספת בבית. אל תהמרו על הטבעת שלכם, הסתירו אותה במקום בטוח ומוגן.

 

סגור לתגובות על איך תסתירו את טבעת האירוסין עד לרגע ההצעה?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן