אימון כושר זוגי לפני החתונה – האם כדאי?

17 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ספורט

האידיאל הוא לדבוק בתכנית אימונים עם מאמן כושר אישי דרך קבע, ללא כל תלות באירוע כזה או אחר. בעוד ישנם אלו הדבקים בתכנית אימונים קפדנית גם בשגרת חייהם, ישנם אלו שבוחרים להיכנס לכושר רגע לפני אירוע החתונה. כידוע, החתן והכלה רוצים להגיע אל אירוע האהבה שלהם כשהם בשיאם: בגזרה חטובה ובהופעה מרשימה. במקום להתאמן עם מאמנים שונים ובלוחות זמנים נפרדים, למה שפשוט לא תתאמנו יחד?

 

מתכון נפלא להתמודד עם הלחץ וההתרגשות

אז מצד אחד מטרת העל שלכם היא לשרוף שומנים ולחזק את הגוף, אך האימון הגופני מטיב עמכם גם בכל הקשור להתמודדות הנפשית שלכם לקראת האירוע. הפקה של אירוע בסדר גודל כמו חתונה היא הפקה גדולה ומורכבת המצריכה מכם לא מעט. כפועל יוצא, המון פעמים ישנם זוגות שמרגישים לחצים והתרגשות גדולה המציפה אותם. לאורך הפעילות הגופנית תוכלו לשחרר מתחים שונים ולהזין את הנפש באנרגיות טובות וחיוניות לכם.

 

חיזוק הגוף ושריפת שומנים רגע לפני האירוע הגדול

אז כן, אפשר לומר כי המניע של המון זוגות לפנות אל נתיב של תכנית אימונים עם מאמן כושר הוא לשרוף שומנים ולחטב את הגוף. חתונה היא אירוע שחוגגים פעם אחת בחיים וזאת בשונה מימי הולדת לדוגמא המגיעים שוב ושוב בכל שנה מחדש. אם גם אתם רוצים להגיע בשיא שלכם לאירוע הכל כך נוצץ שבו אתם הולכים לארח את מיטב היקרים לכם, אימון זוגי עם מאמן הכושר יכול להוביל אתכם אל הגזרה שעליה אתם חולמים.

 

זמן איכות של שניכם יחד

בלי קשר לאירוע החתונה, המון פעמים ישנם זוגות שמרגישים כי הם מתראים ומבלים זו עם זה רק בסופי השבוע: לימודים, עבודה והתחייבויות אחרות גורמות לכך שכל אחד נאמן ללוח הזמנים שלו ולעתים הדברים החשובים באמת לא מקבלים את תשומת הלב הראויה להם. אימונים שתערכו ביחד לא רק ישפרו את התחושה האישית של כל אחד מכם, אלא גם יעניקו לכם זמן איכות משותף. כל שנותר לכם הוא לעלות על בגדי הספורט ולספור את הימים לאחור…

 

סגור לתגובות על אימון כושר זוגי לפני החתונה – האם כדאי?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן