תביעות ביטוח

16 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח

רוב בני האדם לא אוהבים אי ודאות, ובפרט לא כזו משמעותית, ובהתאם אוהבים לנסות לצמצם אותה בדרכים שונות, שאחת המוכרות והנפוצות שבהן היא ביטוחים שונים. פוליסת ביטוח – שמגנה עלינו מפני נזקים שונים (אובדן כושר עבודה, הצפה כתוצאה מתקלה, שריפה, גניבת הרכב וכו') – הינה מוצר יקר, ועל כן אך טבעי שאנחנו מצפים מחברות הביטוח לשלם לנו את מה שמגיע לנו אם חלילה מתרחש האירוע שעבורו ביטחנו את עצמנו.

המציאות המצערת היא שבלא מעט מקרים חברות הביטוח מנסות להתחמק מהמחויבות שלהן כלפינו. במקרים אלה ייתכן שתזדקקו להגשת תביעה נגד הביטוח, ואם אין מנוס מכך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בעזרת עו"ד שמתמחה בתחום זה של תביעות ביטוח.

באילו מקרים כדאי לשכור את שירותיו של עו"ד?

למעשה שכירת שירותיו של עורך דין מומחה בתחום של תביעות ביטוח הינה הצעד הנכון בכל מקרה שבו חברת הביטוח מסרבת לשלם. הסיבה לכך פשוטה: אמנם חברות הביטוח מעסיקות עורכי דין רבים, אולם כשאתם מנהלים איתן משא ומתן באמצעות עורך דין, היחס אליכם שונה לגמרי, ובמקרים רבים החברה תחשוש מפני תסבוכות משפטיות (שעלולות גם לפגוע בשמה הטוב) ועל כן תשלם לכם את המגיע לכם רק כדי לזכות בשקט.

מצד שני הגשת תביעת ביטוח ללא עו"ד מנוסה מצמצמת משמעותית את הסיכוי שלכם לקבל את מה שמגיע לכם ואת הכסף שעבורו שילמתם פרמיה יקרה לאורך שנים רבות. עורכי הדין של חברות הביטוח אמונים על התשת הלקוחות שאינם בקיאים בחוק, וכך בדרך כלל התוצאה היא ויתור על הסכום שמגיע לאדם או לחילופין פשרה שמשחקת בעיקר לידי חברת הביטוח.

המפתח להצלחת תביעות ביטוח

בנוסף לשכירת שירותיו של עו"ד בעל ניסיון עשיר בהגשת תביעות ביטוח (ולא רק הגשתן אלא גם ניצחון על חברות הביטוח ומימוש זכויות המיוצגים שלו), ישנו עוד מפתח חשוב להצלחת תביעות אלה: תיעוד מדוקדק ומפורט של כל המסמכים הרלוונטיים ושל כל הפרטים שבית המשפט עשוי למצוא בהם עניין אם בסופו של דבר התיק יגיע לערכאה שיפוטית.

תביעת ביטוח שאינה מגובה היטב בכל המסמכים החשובים מקלה על חברת הביטוח להתחמק מהמחויבות שלה כלפיכם – וחבל.

סגור לתגובות על תביעות ביטוח

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.

דילוג לתוכן