עיצוב אישי למערכות ישיבה

13 באוגוסט 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רהיטים

בחירת עיצוב אישי למערכות ישיבה אינה מובנת מאליה, אבל חשוב שכל דייר ודיירת ידעו לעשות זאת באופן מיטבי ונחוץ. על כן, הכנו לכם צ'קליסט חשוב של משימות לביצוע על מנת להשלים עיצוב אישי למערכות ישיבה כך שכל כורסא או ספה ייראו בדיוק כפי שעיצוב הבית דורש שהן ייראו, ללא באגים עיצוביים, תוך שמירה על צביונו העיצובי הקיים של הבית בו אתם גרים.

עיצוב הספות והכורסאות

לעיצוב הספות והכורסאות של טי וי פוינט 2 מאפיינים חשובים: צבע וצורה. בדרך כלל צורת רכיב הישיבה הבודד משליך על צורת מערכת הישיבה כולה: אם לספה הבודדת יש מאפיינים עגולים, כנראה שהרהיטים שיחוברו אליה יצרו צורה של עיגול או אליפסה, למשל, ואם הספה נראית מאד מלבנית או טרפזית, כנראה שזו תהיה הצורה של מערכת הישיבה כולה ממעוף הציפור. באשר לצבע, מומלץ לדבוק בגוון הקיים של עיצוב הבית כדי להגיע לתוצאה טובה של עיצוב מערכת הישיבה. בדרך כלל, צבע כהה הסובב סביב צבע העץ הטבעי ישתלב טוב עם הצורה העגולה של מערכת הישיבה, ולהיפך כאשר מדובר במערכת ישיבה בהירה. בעוד מערכת הישיבה הראשונה מתארת היטב את מציאות העיצוב הכפרית או העתיקה, מערכת הישיבה השנייה מתארת היטב עיצוב מודרני או אורבני.

עיצוב השולחן שבתוך מערכת הישיבה

בדרך כלל, לשולחן יש קשר ישיר למערכת הישיבה שלו: שולחן עגול יהיה חלק ממערכת ישיבה עגולה, ושולחן מרובע או מלבני יהיה כחלק ממערכת ישיבה מלבנית או מרובעת. בגלויות שמפרסמות חנויות מערכות הישיבה ניתן לראות שהפריטים ממש משלימים זה את זה: הרבה פעמים זווית העלרוד של השולחן העגול מקבילה לזו של הספות מסביב לו, וצלעות המלבן או הטרפז בשולחן מקבילות הן לצלעות החופפות של הספות שמסביב לו.

בחירת חומרי הייצור למערכת הישיבה

ככל שמדובר ברכיבי הישיבה עצמם, מומלץ שיהיו אלו בדים שלא סופגים או צוברים אבק, כמו מיקרופייבר. הדבר נכון גם למערכת הישיבה עצמה וגם לכיסוי שלה. כאשר מדובר על עור, חשוב לדאוג לכיסוי למערכת הישיבה על מנת שלא תצבור אבק. בשלחנות, מומלץ להיעזר בשולחנות עץ או זכוכית איכותיים אשר עשויים מחומרי בוטיק ומשכבות הגנה משמעותיות נגד סדקים, שברים ובלאי נוסף.

 

סגור לתגובות על עיצוב אישי למערכות ישיבה

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן