ביום ראשון או ביום חמישי: מתי כדאי להתחתן?

12 ביולי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תכשיטים ויהלומים

היה רגע שבו היה להשיב אך ורק על שאלה אחת: איזו טבעת אירוסין להעניק לאחת? כעת, אחרי שהצעת הנישואין הוכתרה בהצלחה רבה ואתם כבר זוג מאורס, הגיע הזמן להשיב על עוד שאלות רבות שכולן נוגעות לאירוע החתונה שלכם. אז אחרי שהתרשמתם מכמה מתחמי אירועים ובחרתם במתחם אחד, כעת עליכם להשיב למפיקי האירועים על השאלה החשובה: השאלה אודות היום בו תרצו להתחתן. תחילת שבוע או סוף שבוע – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

תחילת השבוע: פותחים שבוע עם המון אהבה:

 

ישנם הזוגות שבוחרים להתחתן בתחילת השבוע, לצד הזוגות שעבורם התזמון היחיד להתחתן בו הוא סוף השבוע. האירועים בתחילת השבוע הם האירועים הנערכים ביום ראשון ושני, ולחגיגת אירוע ביום שכזה יש יתרונות ויש חסרונות. היתרון הוא האפשרות שלכם לפתוח את השבוע בפס קול של אהבה, ובאנרגיות חיוביות לכם ולאורחים שלכם. החיסרון? זיכו כי מאחר ואתם חוגגים בתחילת השבוע, סביר כי חלק מהאורחים שלכם יעזבו את האירוע מוקדם מאחר ומחכה להם למחרת יום עבודה.

 

סופשבוע שלם של אהבה לפניכם:

 

האירועים הנחגגים בסוף השבוע הם האירועים הנחשקים, ולעתים תוכלו למצוא את עצמכם נאבקים בשיניים על תאריך פנוי לאירוע הנערך ביום רביעי או חמישי. חגיגה בסוף השבוע היא חגיגה הגולשת אל סוף שבוע שלם של אהבה וחגיגות, מה שקוסם להמון זוגות. בנוסף, חגיגת האירוע ביום חמישי מאפשרת להמון אורחים לרקוד אתכם עד השעות הקטנות שכן לא מעטים אלו שלא עובדים ביום שישי.

 

איך היום בו תתחתנו משפיע על עלות האירוע?

 

בעוד אין כל חשיבות ליום בו אתם רוכשים טבעות אירוסין, ליום בו תתחתנו יש חשיבות גדולה המתורגמת לעלויות. אירוע בתחילת השבוע יעלה לכם פחות כסף מאשר חגיגה לקראת סוף השבוע. מדוע? האירועים הנערכים ביום חמישי הם אירועים שיש להם ביקוש, ובעקבות הביקוש גם העלות נוסקת. מנגד, אירוע ביום ראשון יכול לחסוך לכם המון כסף כך שמדובר על יתרון כלכלי. בסופו של דבר חשוב לזכור, כי מה שיעשה לכם את האירוע יותר מכל הוא אתם והאורחים שלכם – כל יום בו תחגגו יהיה יום חג.

סגור לתגובות על ביום ראשון או ביום חמישי: מתי כדאי להתחתן?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן