אירועים קטנים במרכז

10 ביולי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

חגיגת אירועים קטנים במרכז מתאפיינת במספר פרמטרים אשר כדאי לציין אותם, מה שיגרום לכם להבין את ההבדל בינם לבין אירועים בינוניים ומעלה, ולדעת היכן האירוע שלכם נמצא בסקאלה. הפרמטרים עוסקים בגודל המתחם, זמן האירוע, כמות המאכלסים את האירוע, ובסוג הפעילויות שייערכו באירוע.
גודל המתחם
גודל סטנדרטי, לא קטן מדי ולא גדול מדי, המספק מקום למספר סביר של מתארחים. מיד תדעו מהו המספר הסביר, אולם הכוונה היא שאם מתפרסמת הודעה מאולם קטן על כמות המקסימום, בשורת התמלאות האולם עדיין לא גורם לצפיפות .
זמן האירוע
על פי רוב, יוקצב לפרקי זמן קצרים. כשכולם מכירים כמעט את כולם, אין הרבה מן המשוצף לכם ולאירוע הארוך, וגם בזמן קצר קל מאד להגיע למצב של חידלון ובנאליות. אנו ממליצים לעבות את האירוע בפעילויות מעשיות בזמן אמת. זמן אירוע קטן יכול לקחת שעה ולהגיע עד לכ- שעתיים תמימות.
כמות המאוכלסים באירוע
בדרך כלל, עד 400 איש נחשב אירוע קטן. מעל 400 איש אך לא יותר מ- 1,000 איש נחשב אירוע בינוני. אירוע שיש בו מעל 1,000 מוזמנים נחשב לרוב כאירוע גדול. חשוב לבדוק מהי כמות המאוכלסים המקסימלית בכל מקום אירועים, ולוודא שמדובר בכמות ריווח מקסימלית ולא במספר פיזי של אנשים שנכנסים למקום. ישנם אולמות המציינים מקסימום שנקבע על פי כמות המאוכלסים בפועל, וזה יוצר צפיפות עזה ביום האירוע.
סוגי הפעילויות שייערכו באירוע
באירועים קטנים נטיית הציבור היא לכונן פעילויות בהתאם לגודל האירוע ומשכו. אירוע קטן וממועט זמן יכיל פעילויות מעטות ומקובלות בנישה של האירועים, ובאירועים גדולים ובינוניים יארך זמן רב יותר וייערכו בו יותר פעילויות, ובמגוון רחב.
כעת בדקו את האירוע שלכם
כעת משאתם יודעים להבחין בין אירועים קטנים במרכז לבין אירועים גדולים ובינוניים, תוכלו לדעת היכן אתם ממוקמים בסקאלה, ולפרסם באמצעי פרסום המתאים לסוג כזה של אירוע. לידיעה, אין לכם ממה לחשוש כשמדור באירוע קטן. חוגגים רבים מוותרים מראש על אוכלוסייה גדולה ומאפשרים מקום רב להם ולחבריהם, כמו גם השקעה איכותית יותר בכל מוזמן ומוזמנת שיעברו את סף דלתנו.
למידע נוסף על אירועים קטנים במרכז, ניתן לפנות אלינו – קלאו אולמות אירועים מתחם אירועים חדשני בתל אביב!

סגור לתגובות על אירועים קטנים במרכז

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן