שמלת כלה אצל תופרת פרטית – האם כדאי?

9 ביולי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

אז אחרי שהחלטתם שאתם עורכים חתונה קטנה בשרון, ניתן לחמם מנועים ולהתחיל לבחור את הספקים השונים שירכיבו את האירוע. עוד הרבה לפני שתשבו עם הדיג'י לבנות פלייליסט ולפני שתגבשו קונספט עם הצלם, יגיע השלב שבו מתחיל החיפוש המרגש אחר שמלת הכלה. אם פעם בתי האופנה הגדולים היו האלטרנטיבה היחידה, כיום גם תופרות פרטיות מציעות את שירותיהן לכלות. האם שירות שכזה מומלץ? כל מה שחשוב שתדעו.

 

שמלה בעיצוב אישי המתאימה למידותיך:

 

לא משנה אם אתם חוגגים חתונה קטנה או חתונה גדולה – בכל מקרה תרצי להגיע בשיא שלך. כשאת מגיעה אל סטודיו של מעצב או מעצבת שמלות כלה, במידה רבה עליך להתאים את עצמך לדגמים המוצעים במסגרת הקולקציה הקיימת. המעצבים יבצעו עבורך תיקונים, ידאגו לכך שהשמלה תחמיא לך ואף יוסיפו אלמנטים עיצוביים שונים כדי לדייק אותה עבורך. יחד עם זאת, כשאת מגיעה אל תופרת אישית, היא תופרת לך שמלה מאפס וכך את יכולה להיות המעצבת של השמלה שתמיד חלמת עליה.

 

יתרון כלכלי משמעותי אל מול שמלת מעצב:

 

היתרון הגדול ביותר בעיצוב שמלה עם תופרת פרטית הוא היתרון הכלכלי. בעוד המעצבים הגדולים גובים מחיר גבוה מאד לשמלה המבוסס בין היתר על המוניטין והשם שלהם, המעצבות הפרטיות גובות את המחיר על בסיס עלות החומר ושעות העבודה. אל חתונה קטנה בקיסריה תוכלי להגיע עם שמלת החלומות שלך שרק את תדעי כמה היא באמת עלתה לך…

 

האם ניתן לבטוח במעצבת פרטית?

 

אחת הסיבות שהמון כלות מוכנות לשלם את מיטב כספן על שמלה יקרה מאד מבית אופנה של מעצב, היא השקט הנפשי והידיעה כי ניתן לבטוח במעצב המדובר. לא מעטות הכלות המביעות חשש מעבודה עם מעצבת פרטית שכן אין תעודת ביטוח לעבודה, טיב העבודה שלה לא תמיד ידוע ועבודתה לא נתמכת לעתים על ידי עוזרות שונות כך שהעבודה יכולה להתעכב. לכן, הדרך הטובה ביותר להגיע אל תופרת פרטית היא דרך המלצות שתקבלו. המלצות שכאלו תוכלו לקבל דרך פורומים של מתחתנים, קולגות לעבודה או כמובן חברה טובה שהתנסתה בשירות ויצאה נשכרת.

סגור לתגובות על שמלת כלה אצל תופרת פרטית – האם כדאי?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן