צילומי החוץ לפני החתונה – היכן כדאי להצטלם?

9 ביולי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

כנראה שמה שאומרים נכון והזמן אכן עובר מהר כשנהנים. נדמה שזה היה רק אתמול כשאתה חיפשת טבעות אירוסין מעוצבות, וכעת אתם כבר סופרים לאחור את הימים לקראת אירוע החתונה הגדול שלכם. עברתם לא מעט תחנות בדרך להפקת האירוע המושלם, וכעת השאלה שמעסיקה אתכם היא היכן כדאי לערוך את הצילומים הנערכים לפני האירוע. הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות היא בחירה המבוססת על לוקיישן שאתם אוהבים ושיש לכם זיקה אליו. אם אתם צריכים רעיונות ללוקיישן מנצח, הנה הם לפניכם.

 

הנוף הקלאסי: חוף הים:

 

הבחירה הטבעית של המון זוגות היא לערך את סט הצילומים בחוף הים. אם העונה שבה אתם מתחתנים מאפשרת לכם אכן לערוך צילומי חוץ, חוף הים הוא בחירה מעולה. ראשית, צילומים הנערכים תחת כיפת השמיים הם צילומים בהם אתם יכולים ליהנות מתאורה טבעית בחסות אור השמש, מה שהמון פעמים מחמיא מאד לתמונות ולתוצר הסופי. בנוסף, האם תוכלו לחשוב על לוקיישן רומנטי יותר מחוף הים?

 

הנוף הסנטימנטלי: המקום בו הכרתם:

 

רוצים להפוך את אלבום התמונות שלכם לאלבום שהוא הכי אתם שרק אפשר? המון זוגות בוחרים להצטלם דווקא במקום שבו הם נפגשו לראשונה. כך, המון זוגות מגיעים לערוך סט צילומים בפאב, במסעדה, בפארק, במוסד הלימודים או בקולנוע. התוצאה? מרהיבה! כמה פעמים יצא לכם לראות חתן וכלה על נוף של פאב תל אביב, כקהל בסרט או כסועדים במסעדה? מובטח לכם אלבום תמונות מרהיב, יוצא דופן ובעיקר כזה שהוא הכי אתם.

 

הנוף שהוא בעצם אתם: הבית שלכם:

 

לוקיישן נוסף שהוא אתם הוא הבית שלכם. לא רק שישנם הזוגות שבוחרים לעשות את הצילומים בחלל הבית שלהם, אלא ישנם גם הזוגות שערכו את הצעת הנישואין בבית. לא מעט טבעות אירוסין מיוחדות נשלפו בחדרי השינה המשותפים או בסלון הביתי, וכעת תוכלו לערוך את סט הצילומים שלכם כחתן וכלה במקום האינטימי ביותר – הבית שלכם. סט צילומים שכזה יכול להעניק לכם מזכרת נפלאה ומרגשת. אתם מצטלמים בבית כמאורסים, וחוזרים אליו כשאתם כבר נשואים.

סגור לתגובות על צילומי החוץ לפני החתונה – היכן כדאי להצטלם?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן