התירוצים שתוקעים אתכם בדרך לתכנית האימונים

4 ביולי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ספורט, תזונה וכושר גופני

אתם רואים את איך השכנה שנדמה שרק אתמול ילדה כבר חזרה לגזרה שלה, איך הקולגה מהעבודה חיזקה את הגוף ואיך החברה הטובה ירדה מידה בג'ינס. אפשר לומר כי כיום החשיבות הגדולה של הפעילות הגופנית נמצאת בשיא המודעות ורבים אלו שאימצו אל חייהם שגרה של פעילות גופנית. אין לכם ספק כי גם לכם תכנית אימונים הייתה מועילה, אך בכל זאת אתם מוצאים את עצמכם כבולים בתירוצים שמונעים מכם להתחיל תכנית של אימוני כושר אישיים. איך תזהו כי גם אתם כעת מתרצים לעצמכם? לפניכם התירוצים השכיחים ביותר…

 

 

"להתחיל עכשיו? נתחיל כבר כיום ראשון"

יום ראשון מסתמן עבור רבים כיום המושלם להתחלות חדשות: מתחילים דיאטה, מתחילים לחפש עבודה, מתחילים ללמוד למבחן ומתחילים להתאמן. התירוץ הזה כל כך פופולארי ושכיח עד שלא שמים לב שהוא תירוץ. אין כל סיבה שתתחילו להתאמן דווקא ביום ראשון ולא ביום שלישי. קבעו לעצמכם שאתם רוצים לזמן אל חייכם חיוניות ובריאות וקבעו עם מאמנת כושר אישית אימון במיידי.

 

"אין לי זמן להתאמן, יש לי לחץ בעבודה"

המון פעמים העבודה היא התירוץ הקל ביותר של אנשים. התירוץ נוח וקל מאחר והעבודה מצטיירת כמקום שצריכים להיות נאמנים אליו ומחוייבים אליו, ובתקופות לחוצות יותר הרי שהזמינות אל המשרד צריכה להיות גבוהה ולא ניתן להתחייב לשום דבר אחר. כפי שאתם מוצאים זמן לסרט עם בן או בת הזוג, זמן לכוס קפה או זמן לסיבוב שופינג, תוכלו למצוא גם זמן לטפח את הגוף והנפש שלכם עם אימון אישי.

 

"אין למאמן יום פנוי אני מחכה שהוא יחזור אליי"

העברת אחריות היא כנראה הדבר הקל ביותר שניתן לעשות כדי לדחות את תכנית האימונים שלכם. החלטתם שאתם רוצים להתאמן? אל תחכו שהמאמן יחזור אליכם, או לפחות אל תחכו יותר מדי. המאמנים חשים מחוייבות רבה למתאמנים כך שברוב המקרים יחזרו אליכם אחרי יום או יומיים. המאמן טרם חזר? הרימו טלפון פעם נוספת וקבעו את האימון הראשון שלכם. הכניסו את עצמכם למעגל של אורח חיים בריא שרק יטיב עמכם!

 

סגור לתגובות על התירוצים שתוקעים אתכם בדרך לתכנית האימונים

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן