הובלות במודיעין

27 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

החלטתם לעבור דירה, מצאתם את הדירה האידאלית וארזתם את כל רכושכם? עכשיו זה הזמן למצוא מובילים מקצועיים ויעילים, שיעבירו את כל היקר לכם בלי לגרום לנזק. שלב ההובלה הוא מהחשובים במעבר הדירה, אבל לא תמיד מעניקים לו את תשומת הלב הראויה. שירותי הובלות דירה כוללים הרבה מאוד לוגיסטיקה ועמידה בלוחות זמנים, וחשוב לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין הובלות בערך כחודש לפני המעבר.

אני עברתי למודיעין בשנה שעברה, וכשניסיתי לחפש הובלות במודיעין הופתעתי וקצת התבלבלתי מהמבחר שהוצע לי – איך בוחרים מובילים?

 

לא כדאי לקחת את המובילים הראשונים שאתם רואים בספר, וכדאי לעשות איזשהו בירור מקדים לפני שבוחרים את המובילים שמתאימים לכם. חשוב לשים דגש לדברים הבאים:

  • חברה מוכרת ומומלצת – נסו לעשות סקר שוק. אם אתם עוברים גם כן למודיעין, חפשו ברשתות החברתיות או בגוגל הובלות במודיעין, ועקבו אחר התוצאות. נסו לשאול מכרים וחברים שהשתמשו בחברת הובלות באזור ובקשו חוות דעת.
  • הצעת מחיר – חשוב לא לבחור את החברה הזולה ביותר בשוק – זול משמעותו לא איכותי ולא מקצועי. חברת הובלות מקצועית תגיש הצעת מחיר מסודרת התלויה בכמות הרכוש, הריהוט והארגזים, ותגיש הצעת מחיר כתובה וחתומה.
  • רישיונות – וודאו שלחברת ההובלות שבחרתם יש את הרישיונות המתאימים כמו רישיון מוביל ורישיון נהיגה על רכב כבד, ושהיא עובדת עם ציוד שעומד בתקנים. אתם עשויים לשלם ביוקר על העסקת חברת הובלות שלא מחזיקה ברישיונות המתאימים.
  • ביטוח הובלות – כל חברת הובלות שמכבדת את עצמה מחזיקה ביטוח עבור עבודתה, שמכסה את החפצים היקרים שלכם. וודאו שהפוליסה תקפה ושהביטוח מצוין בחוזה – אחרת אתם עשויים להיתקל בבעיה במקרה שאחד מהחפצים שלכם ניזוק במהלך ההובלה.

הובלות במודיעין – שבתאי

בסופו של דבר, אחרי התייעצויות רבות, הגעתי להובלות במודיעין שבתאי. חברת הובלות ותיקה שמובילה בשירות ובאמינות, מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה, מחזיקה בציוד מתקדם ומשוכלל ומבצעת את ההובלות למודיעין והסביבה בצורה מסודרת ונקיה.

מעבר דירה עשוי להיות תהליך מתסכל ומבולגן, ואנחנו מרגישים כאלו לא נרצה לראות עוד ארגז אי פעם – אבל עם חברת הובלות מקצועית, התהליך הופך לפשוט ומסודר, ומוריד את כאב הראש הנלווה למעבר.

סגור לתגובות על הובלות במודיעין

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן