ניסור בטון בצפון

27 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

לא סתם אומרים חזק כמו בטון – בטון הוא אחד מהחומרים החזקים ביותר, ועל כן נעשה בו שימוש קבוע בבניית בניינים ומבנים שונים. ניתן להשתמש בבטון עבור בניית הקירות, עמודי התמך, וכן תקרה. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לשנות את הבניין? מה אם אנחנו מעוניינים לשנות את הבית שלנו, להוסיף לו שטח, או להרחיב את החלל ולשבור קיר? איך מתמודדים עם חומר כל כך חזק כמו הבטון, כשמעוניינים להרוס בניין או להפריד חלקים ממנו? טוב, בדיוק בשביל זה נוצר הצורך בניסור בבטון – באמצעות פעולה זו, ניתן להסיר קירות בטון ולפתוח חללים ביעילות ובבטיחות!

ניסור בטון בצפון

ניסור וקידוח בטון הינן פעולות מאסיביות שנועדו לפרק בטון ובטון מזוין. לפני שמנסרים בטון, חשוב מאוד לבצע תכנון מקיף ומקצועי, כדי לא לפגוע ביציבות המבנה. כדי לבצע עבודה מקצועית, איכותית ויעילה, חשוב להיות מדויקים, לחשב בצורה מיטבית את זווית הניסור או הקידוח ולקבוע במקצועיות באילו כלים יש להשתמש כדי להגיע לתוצאות הראויות – שגיאה קטנה, זווית לא נכונה או קידוח לא לגמרי מדויק, והתוצאות עשויות להיות הרסניות.

אבל רגע, ניסור וקידוח בטון – מה ההבדל?

ההבדל בין ניסור וקידוח בטון נעוץ בייעודים השונים שלהם. לדוגמה, בניסור בטון פוערים חור קטן, בעוד בקידוח בטון פוערים חור גדול יותר, ועל כן המכשירים בהם משתמשים יהיו שונים. בעוד ניסור בטון נועד כדי לחתוך פתחים זוויתיים (כמו פתיחת חלונות או דלתות), קידוח בטון נועד ליצירת חורים עגולים בבטון (תעלות לחשמל, צינורות מיזוג וכו'). באמצעות השילוב של שתי שיטות אלו ניתן להרוס מבנים ולהפריד בין מבנים בצורה יעילה.

א.א המנסרים – ניסור בטון בצפון

מחפשים ניסור בטון בצפון או קידוח בטון? א.א המנסרים הינה חברה מובילה לניסור וקידוח בטון, ותעמוד לרשותכם בכל עת. החברה מתמחה בביצוע עבודות בטון ומספקת שירות לקבלנים, יזמים ואנשים פרטיים בכל רחבי הארץ. בין השירותים שתוכלו לקבל אצל א.א. המנסרים תמצאו קידוחי בטון אופקיים ואנכיים, ניתוק והפרדת מבנים, ניסור בבטון לכל סוגי הבטון, עבודות הריסה וחציבה ועבודות יציקה – צרו קשר עכשיו לייעוץ עם מומחים בנוגע לניסור בטון בצפון!

סגור לתגובות על ניסור בטון בצפון

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן