המדריך המקוצר לבחירת מלווים ליום החתונה

26 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

תהליך הפקת האירוע שלכם הוא תהליך מרגש ויוצא דופן. ההכנות שלכם כוללות בחירה של אולם אירועים בתל אביב מתוך כל אולמות אירועים בתל אביב שראיתם, מדידות, בחירת ספקים, ערב טעימות ואפילו תכנון מלא ופרטני של יום החתונה שלכם. כשאתם מגיעים אל אותו רגע בו אתם מתכננים את אותו יום מרגש, אתם לא יכולים שלא לחשוב על המלווים שלכם ביום החתונה. אז איך בוחרים את המלווים שיהיו שם בשבילכם לאורך כל היום ויגיעו אתכם יחד אל גן אירועים בתל אביב?

 

תעשו רק מה שאתם אוהבים:

 

ישנם אלו הדוגלים בכך שהמלווים צריכים להיות בני משפחה, לצד אלו שסבורים כי החברים הטובים צריכים להיות המלווים ביום המרגש. ההמלצה החמה ביותר? לעשות את מה שמרגיש לכם נכון. מדובר על יום מרגש שאין דומה לו, וחשוב מעל לכל הוא להבטיח כי אתם תרגישו נינוחים ורגועים ביום המיוחד שלכם. בחרו את המלווים שאיתם תרצו להעביר את השעות שלפני החופה ואלו שתרצו לחלוק איתם את ההתרגשות הגדולה שלכם – ממש רגע לפני שאתם חוגגים חתונה בתל אביב.

 

מספר המלווים המומלץ? לא יותר מדי:

 

אז כמה מלווים יש לכלות? בעוד ישנן הכלות המסתפקות בשתי מלוות, ישנן הכלות שלהן פאמליה של לפחות עשר מלוות. ההמלצה היא דווקא לבחור בכמה חברות טובות או בכמה בנות משפחה שיהיו איתכן ביום המיוחד. שלושה מלווים או מלוות הם בדיוק מה שאת או אתה צריכים ביום מיוחד זה. יותר מזה? תמיד תוכלו, אך קחו בחשבון שיהיה עליכם לארח חברה למספר רב יותר של אנשים ביום שבו תרחפו מהתרגשות. על כן, כדאי שמרבית החברים שלכם יגיעו אל גני אירועים בתל אביב, בעוד אלו הקרובים ביותר ילוו אתכם.

 

ואיך הופכים את היום של המלווים למוצלח?

 

כל האורחים שלכם מגיעים ישירות אל אולם אירועים במרכז לחגוג איתכם, אך המלווים שלכם הולכים ללוות אתכם כל היום ולהגיע יחד איתכם אל האולם או הגן בו תתחתנו. על כן, חשוב לדאוג להפקה מלאה הכוללת פתרונות של מזון ושתייה, וגם חדרי הלבשה על מנת שהם יוכלו להתארגן לקראת האירוע ולהגיע אל גן אירועים במרכז בהופעה מכובדת.

סגור לתגובות על המדריך המקוצר לבחירת מלווים ליום החתונה

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן