רק יכולתם לחלום שאלו הדברים שמפריעים לשינה שלכם

20 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

גם הבוקר התעוררתם עייפים וחסרי אנרגיה? לחלום בלילה חלומות אתם אוהבים, אבל כשזה מגיע לסיוטים – אתם מרימים ידיים. אחד מאותם סיוטים של רבים הוא להתעורר בבוקר לאחר לילה של שינה קטועה, או כזו שנהוג לכנות כלילה עם "שינה לא עמוקה". מה יכול לגרום לשינה שלכם להיות עד כדי כך לא טובה? רמז: מזרנים לא איכותיים הם רק חלק מהסיבות.

 

הניחו לגופכם לנוח בשעות שלפני השינה:

 

רגע לפני שתגלו מה ההשפעה של מזרון לא נוח ולא איכותי על השינה שלכם, כדאי שתדעו שחשוב להניח לגוף בשעות שלפני שינת הלילה. כידוע, פעילות גופנית הינה מבורכת ותורמת רבות לבריאות הגוף והנפש, אך כשזה מגיע לשינה – כדאי לעשות הפרדה ברורה. לאחר הפעילות הגופנית הגוף שלכם מלא באדרנלין וכך אתם מתקשים להרדם. על כן, הקפידו שלא להתאמן בשעות הערב המאוחרות.

 

ישנים על מזרן שאינו נוח לכם:

 

למרות השוני הרב בין בני האדם, נדמה כי יש דבר אחד משותף לפחות לכל בני האדם בעולם המערבי: בכל לילה הם הולכים לישון על מיטות ועל מזרונים. אחת הסיבות לשינה לא איכותית וקטועה היא שינה על מזרנים שלא נוחים לכם. כיום, יותר מאי פעם, תוכלו לרכוש מזרונים מומלצים ולהבטיח צעד משמעותי בדרך ללילה המושלם שלכם. בעוד ישנם מזרונים אורטופדיים, גם ישנם כאלו שאינם אורטופדיים אך עדיין מעניקים לכם מעטפת מפנקת ולילה נעים. זיכרו כי מזרנים אורטופדיים חשוב לרכוש רק בחנויות בעלות שם ומוניטין – על הבריאות שלכם פשוט לא מתפשרים.

 

מיזוג אוויר חם או קר בחדר השינה שלכם:

 

מזרון אורטופדי יכול אמנם לסייע לכם מאד בכל הקשור ללילה טוב, אך חשוב לזכור דבר נוסף: מזג האוויר בחדר משפיע גם הוא על טיב השינה שלכם. תוכלו לדמיין לעצמכם לילה נעים על מזרן אורטופדי כאשר קר לכם בליל חורפי או שאתם מיוזעים בלילות הקיץ החמים? חשוב מאד להתאים את מיזוג האוויר בחדר בהתאם לחום הגוף שלכם. גם חום וגם קור יכולים להיות גורמים מפריעים לשינה עמוקה וטובה שתעורר אתכם בבוקר כשאתם תשושים וחסרי אנרגיה.

סגור לתגובות על רק יכולתם לחלום שאלו הדברים שמפריעים לשינה שלכם

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן