מחפשים תריסים לבית? הכירו את הסוגים השונים!

20 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

בואו נודה בזה: כשעוברים דירה או כשרוצים לשדרג את הבית לא תמיד הדבר הראשון שחושבים עליו הוא תריסים. אבל אז מגיעים לרגע שצריך להחליט איזה סוג של תריסים צריך, איך הם יראו ואיך הם יתפקדו, ופתאום מבינים שזו דווקא החלטה לא פשוטה בכלל… הם משחקים תפקיד חשוב גם כחלק מעיצוב הבית וגם בפונקציונאליות שלו, וישנם סוגים שונים שחשוב להכיר לפני שעושים את הבחירה הגורלית. אבל אל דאגה, עשינו לכם רשימה שתעשה לכם סדר בראש (ובחלון):

תריסי גלילה

תריסי גלילה אלו תריסים שנפתחים או נסגרים באמצעות לחיצת כפתור. הם עשויים אלומיניום ומורכבים על מנגנון גלילה המצויד במנוע חשמלי. תריסי גלילה פופולריים בימינו כיוון שנוח במיוחד לתפעל אותם והם מוסיפים מראה אסתטי ונקי בבית. בנוסף, הם מאפשרים לבחור את רמת הצל והאור שיש בבית בכל רגע נתון על ידי לחיצת כפתור פשוטה – ניתן לפתוח את התריס מעט ולהשאיר חרכים של אור.

תריסי רפפה

סוג זה מזכיר את תריסי הגלילה כיוון שגם הם עשויים אלומיניום ומצוידים במנוע חשמלי. תריסים כאלו מחוברים אחד לשני רק בצדיהם, ולכן ניתן לכוון כל שלב על פי הצורך ולשלוט על האור שנכנס לבית. הם מוסיפים מראה אסתטי ומודרני לבית, וכן היתרון הבולט שלהם הוא בשליטה על כיוונון השלבים.
תריסי הזזה

תריסי הזזה אלו התריסים הקלאסיים שפתיחתם וסגירתם מתבצעת באמצעות הסטה הצידה על גבי מסילה או באמצעות הזזת ידית שמסובבת את שלבי התריס. בסוג זה, הזזת התריס גורמת לקיפול כל השלבים ביחד ולכן לא ניתן לכווננן כל שלב. הם מגיעים במגוון צבעים וחומרים, ואפשר לבחור את האחד שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

תריסי פתיחה

אלו תריסים נפוצים שניתן לפתוח כלפי חוץ או פנים, כמו שהם. תריסי פתיחה עשויים בדרך כלל עץ ולכן מוסיפים סגנון כפרי ונעים לבית. תריסי פתיחה קלים מאוד לשימוש ויש להם מגוון רחב ומחירים נוחים, אך חשוב להזכיר שיש צורך בחלל רחב וריק לפני החלון (למקרה שתרצו לפתוח אותם כלפי פנים).

 

מאמר זה נכתב מאדיבות חברת windows fix

 

סגור לתגובות על מחפשים תריסים לבית? הכירו את הסוגים השונים!

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן