על ביטוחים סיעודיים וההקלה המשמעותית בטיפול בהורה שלך

8 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח סיעודי

הצורך בביטוח סיעודי הולך וגדל, במיוחד לאור תוחלת החיים הארוכה של הקשישים. עלייה זו, גרמה לאנשים רבים בכל העולם, לצרוך ביטוחים סיעודיים. אנשים אלה דואגים לעתידם בעת הזקנה, כאשר יהיו זקוקים לבתי אבות או דיור מוגן בבוא הזמן. למרות שניתן למצוא ביטוח זה גם בקופות החולים הגדולות, רבים רכשו פוליסות פרטיות של הביטוח הסיעודי. ההקלה עבור הילדים וההורים היא עצומה, כאשר בכל חודש, מופרש סכום המסייע ברווחתם של הקשישים. כבר היו מקרים של משפחות שלא עמדו בנטל ופשוט קרסו, היות ולא היה להם את הביטוח הסעודי עבור הוריהם. ההוצאה עבור הקשישים, הינה יקרה ומדובר בסכומים גבוהים מאוד בכל חודש, כך שבאמצעות ביטוחים אלה, המיועדים לדאוג לקשישים ההוצאה תהיה פחותה בהרבה יותר.

ביטוח סיעודי ללקוחות פרטיים

מה שקופות החולים מציעות, אינו דומה לביטוח פרטי סיעודי. מדובר על דאגה כבר לגיל השלישי, כאשר אנשים אינם יודעים מה מצפה להם. בני המשפחה יוכלו להיות שקטים יותר שכן, כאשר ישנם ביטוחים סיעודיים, הרבה יותר קל לדאוג להורים במידה ויצטרכו סיוע בדיור מוגן , טיפוחים רפואיים סיעודיים או בית אבות. למרות שרוב הקשישים מבוטחים באמצעות קופות החולים, כספי הביטוח אינם מספיקים ויש לדאוג לביטוח פרטי נוסף.רוב חברות הביטוח הגדולות, רואים כמה חיוני הצורך בביטוחים אלה, המיועדים לזמנים קשים יותר, כאשר הקשישים כבר אינם עצמאיים וזקוקים לעזרה.

גודל הסכום החודשי שקשיש עשוי לקבל מביטוח סיעודי פרטי

העלות של בית אבות או דיור מוגן, עשויה להגיע לסכומים של 15-20,000ש"ח בכל חודש. ישנם ביטוחים סיעודיים אשר מאפשרים הפרשה חודשית של סכום זה, מה שיאפשר הקלה במימון הוצאות הזקנה של קשישים סיעודיים ובני משפחתם. כאשר ילדיהם של המבוטחים רואים כי זה צו השעה ,הם דואגים להוריהם מבעוד מועד ומחפשים חברות ביטוח, אשר ביטוחים אלה עשויים להציל אותם ולדאוג להורים בבוא העת. כדאי לברר בכמה חברות ביטוח המציעות ביטוח סיעודי זה וכן, לקרוא היטב את החוזה, כך שניתן יהיה לראות בבירור מה מעניק הביטוח ואם זה מקובל לילדיהם של הקשישים ולקשישים עצמם.

למידע נוסף בנשוא הקליקו איריס טל עורכת דין ומגשרת.

סגור לתגובות על על ביטוחים סיעודיים וההקלה המשמעותית בטיפול בהורה שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן