פרמטרים שיעזרו לכם לבצע קניית דומיין

5 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

אם אתם רוצים לדבר על דומיין, רצוי קודם כל לדבר על הכלל הראשון שיעזור לכם לשפר נוכחות אינטרנטית על הצד הטוב ביותר. פתחתם עסק חדש ויש לכם אתר? שיהיה בשעה טובה.

עכשיו מגיע העניין של רכישת דומיין והקמת אתר אינטרנט עליו. אז איך רוכשים ומה עושים? הנה כמה טיפים מפורטים שמטרתם לעזור לכם לבחור נכון.

טיפ מס' 1: בואו נדבר על ייחודיות

  • השאיפה של כל בעל עסק היא להשיג כמה שיותר מבקרים לאתר. הרעיון הוא תנועה עם פילוח וכמובן עם אפשרות להשיג כמה שיותר רכישות.
  • כדי שלא לבצע קניית דומיין שלא נכון ולהשיג בדיוק את הגולשים שאתם לא צריכים, בחרו שם שהוא למעשה מיתוג. שם ייחודי שקשור בעיסוק שלכם ומאידך, שיהיה קצר וקולע.
  • חשוב לבחור סיומת ישראלית ולא סיומת COM – זה חשוב מכיוון שמנועי החיפוש מחפשים דומיין מקומי. אולי זה יעלה לכם קצת יקר ומאידך, יספק לכם יותר רצינות וכמובן אפשרות לבצע ניהול דומיין עצמאי.

טיפ מס' 2: בחירת דומיין שקל לאיות

אם אתם בוחרים דומיין קצר וקולע עם סיומת ישראלית, אל תשכחו לבחור דומיין שקל לאיית. בדבר הנ"ל אין מקום לטעויות. חשוב לדייק מאוד כדי לבטל ספקות בנוגע לקריאה או לכתיבה. כאמור, אם מדברים על רכישת דומיין או ניהול דומיין, לפני הכול מדברים על בחירת שם דומיין כחלק החשוב ביותר לעסק. מעבר לתוכן, הנוכחות האינטרנטית תקבע את ההצלחה בתנאי שבחירת דומיין יהיה נכון.

בסיכומו של דבר, אם אתם לפני רכישת דומיין, הרבה לפני שאתם מנסים ללמוד אודות ניהול דומיין, בחרו אותו נכון. קחו בחשבון את הסיומת הישראלית, שם קליט ובעיקר שם קריא ללא טעויות העלולות לשבש את הגעתם של גולשים לאתר.

זקוקים להסברים נוספים? זקוקים לליווי של בית העסק מתחילת בניית האתר, רכישת דומיין וניהולו באופן הנכון ביותר? מוזמנים להשאיר פרטים אישיים ואנו נשמח להעניק לכם את כל התשובות תחת קורת גג אחת.

סגור לתגובות על פרמטרים שיעזרו לכם לבצע קניית דומיין

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן