שרת וירטואלי (VPS) ותרומתו לעסק שלכם

5 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

שיתופי מידע מתרחשים באמצעות שרתים וירטואליים. השרת משמש לכל מיני שימושים ולא בהכרח רק לתוכנה. נכון להיום יותר ויותר אנשים בוחרים שרת וירטואלי (VPS) למטרת אחסון אתרים בשל היותו זול, נגיש ונוח. אז מה הקשר בין שרת וירטואלי לבין היכולת לאפשר לאחרים לגלוש נכון ולהשיג את המוצר הנכון?

שרת וירטואלי (VPS) המשמש למטרת אחסון אתרים מכל הסוגים, מעניק לכם חסכון משמעותי בעלויות הרכישה וגם בעלות התחזוקה. הידעתם? השרת פועל כשרת ייעודי ומאפשר להפעיל לא מעט אפליקציות ומערכות ללא סיוע חיצוני. ניתן לבצע בו גיבוי מהיר וקל ועדיין לא להשפיע על סביבה וירטואלית אחרת הפועלת על אותו שרת. הדבר הכי חשוב? פתרון מאובטח לכל הספריות המצויות על גבי השרת.

למה אתם צריכים שרת וירטואלי?

מעבר לבחירה של אחסון אתרי וורדפרס, ג'ומלה או דרופל ושמירה על התכנים שלכם, השימוש של שרת וירטואלי מעניק השפעה רבת עוצמה על כמה וכמה עמדות מחשב. הכול באותו שרת מבלי להרגיש כי משהו איטי וחווית הגלישה נפגמה. כאמור, שרת וירטואלי לא יושפע ולא ישפיע על שאר נקודות המחשב הקשורות אליו. כך גם לא ישפיעו תקלות או נזקים לחומרה ולתוכנה.

אז לפני שאתם בוחרים שרת וירטואלי רצוי שתדעו את הנקודות הבאות:

  • שרת זה עובד על בסיס תוכנה מרכזית והיא מותקנת על שרת רגיל המפעיל כמה משתמשים בו זמנית.
  • לכל משתמש מקבל שרת אישי הקרוי גם VPS באמצעותו ניתן לעשות את כל הפעולות ללא הפרעה או פגימה בחוויות הגלישה.
  • המערכת מספקת חלוקה של כל מאפייני השרת דרך הדיסק ועד לשימוש במעבד. כאמור, השרת הוא למעשה מערכת המותקנת רק בצורה וירטואלית על שרת פיזי אבל מספקת את כל התשובות לחוויה של גלישה ראויה ללא הגבלת משתמשים.

בסיכום דבר, כל שרת וירטואלי מקבל את עצמאותו והוא לא תלוי בשום שרת אחר – זה חשוב כי אם אחד המשתמשים יקרוס, זה לא ישפיע על שאר המשתמשים בפועל. דוגמא? אם מערכת הפעלה התקלקלה, הדברים ימשיכו להתנהל כהרגלם ללא שיבוש סדר היום בארגון.

זקוקים לבודד את השרתים שלכם ולספק לעצמכם וללקוחתכם חוויה של גלישה ורכישה בטוחה. בקרו באתר הבית שלנו כאן ועכשיו.

סגור לתגובות על שרת וירטואלי (VPS) ותרומתו לעסק שלכם

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן