הבטיחו את עסקת חייכם באמצעות עורך דין בחיפה

5 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מקרקעין

המון אנשים שמים את מבטחם באחרים וכך הופכים קורבן למקרי הונאה. למרות הכול הם מנסים להתמודד לבד אבל שוקעים יותר ויותר .נשמע לכם מוכר? האם רכשתם דירה והקבלן נעלם ללא עקבות? כדי שכל זה לא יקרה לכם, אתם חייבים להתנהל אל מול עורכי דין בחיפה.

כפי שהבנתם, אם אתם לפני רכישת דירה או נכס שאין לכם מושג מי בעליו, אתם חייבים עורך דין נדל"ן בחיפה או עורך דין מקרקעין בחיפה שיעזור לכם לעשות את זה נכון.

אלו טעויות אנשים עושים בדרך?

  • עורכים הסכם עצמאי בין משכיר לשוכר מבלי לדעת מי משכיר מהם את הדירה ומה הביטחונות שהוא יכול להעניק אם בכלל.
  • לא מודעים לסעיפים הקטנים שבהסכם הקשורים ברכישת דירה חדשה מקבלן כזה או אחר.
  • הטעות הקריטית הגדולה ביותר היא הרצון לסגור עסקאות בפזיזות ולתת אמון באנשים הלא נכונים.

איך עורך דין יעזור להם?

  • אם לא למדתם עריכת דין ספק אם תהיה לכם הבנה בנושאי חוזים או במילים שלעיתים נבלעות בחוזה. לשם כך יש עורכי דין בחיפה או עורך דין נדל"ן בחיפה שיידע לספק לכם תשובות גם בדברים שפחות תוכלו להבחין בהם.
  • חשיבות שירותיו של עורך דין מקרקעין בחיפה הינה חשיבות על מכיוון שאנשים שאין להם הבנה עלולים להתפתות נוכח עלויות זולות מדי ולחתום על הסכמים עם האנשים הלא נכונים.
  • השכרת שירותיו של עורך דין תסייע לכם בזמן שהייה במדינה אחרת. אחרי הכול, הדבר האחרון שתרצו שיקרה הוא הסכם שכירות לא הוגן ביניכם לבין הדייר החדש.

בסיכום דבר, אם מעולם לא למדתם עריכת דין, קלושים הסיכויים כי תבינו מה אומר החוזה לגבי הדירה החדשה או הנכס החדש שרכשתם. אם השקעתם את מיטב כספכם או לקחתם הלוואה למטרת חייכם, חבל שהכול ילך לטמיון. במצבים הללו, אתם חייבים ללא ערעורין שירותי עורך דין שיודע ומתמחה בנושאי נדלן ומקרקעין.

זקוקים לייעוץ התחלתי? אל תחתמו על שום דבר, לא לפני שאתם משאירים את הפרטים שלכם לעורך דין מקצועי בחיפה.

סגור לתגובות על הבטיחו את עסקת חייכם באמצעות עורך דין בחיפה

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן