מטרתן של פוליסות חסכון ואיך הן יכולות לעזור גם לך?

5 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרישה ופנסיה

כאשר מדברים על פוליסות חסכון, מדברים על מוצר מדף של כל חברות הביטוח הגדולות והקטנות כאחד. מיותר לציין כי קיימים הבדלים בין חברות הביטוח וכן בין פוליסות חסכון השונות ומאידך, כל העקרונות זהים. לקוח מחפש פוליסה דרך סוכן הביטוח שלו או דרך המשווק הפנסיוני כאשר מטרתו היא לשלם כמה שפחות ולהרוויח כמה שיותר מאותו המהלך.

אז מה הקשר בין תכנון פנסיוני לבין פוליסת חסכון אשר מטרתה לסייע לכם לעשות את זה נכון? -כפי שהבנתם, הלקוח נדרש לבחור פוליסות חסכון על פי כמה מסלולים המוצעים לו. המטרה הסופית היא לבצע תכנון פיננסי נכון בזכות בחירה המתאימה לצרכיו ולרמת הסיכון הנכונה.

פוליסות חסכון איך זה עובד בפועל?

בדומה לתכנית בבנק, אפשר להפקיד סכומים באופן חד פעמי או באופן שוטף. יתרון של פוליסות חסכון בא לידי ביטוי בכך שאין צורך לשלם עמלות קנייה. הכספים מצורפים למאגר הכספים ולכם אין צורך לשלם שום דבר מעבר לכך.

מה היתרון של תכנית חסכון זו?

  • אחד מיתרונותיה של תכנית חסכון זה שהתכנית אינה מוגבלת בזמן וניתן להשקיע בה לכל טווח זמן רצוי.
  • החוסך יכול להפסיק את התכנית מתי שירצה וכך גם למשוך את הכספים באופן חלקי או מלא ללא קנסות או עמלות.
  • לרוב, פוליסות חסכון מאפשרות דחיית תשלום מס רווחי הון עד למועד משיכת הכספים עצמה.

בסיכום דבר, האדם אשר בוחר לחסוך יוכל לנצל את כל המסלולים בכך שיעבור ממסלול למסלול ללא הגבלה ומבלי שיאלץ לשלם מס רווחי הון בעת המעבר. בין כל היתרונות מבינים למעשה את הצלחתה של פוליסת חסכון ואת הסיבה כי יותר ויותר אנשים בוחרים בה כמקור לחסכון נכון.

במסגרת תכנון פיננסי כזה או אחר, אולי כדאי לכם לייעד עבור עצמכם פוליסה שלא רק מגנה עליכם אלא גם חוסכת בצורה יעילה.

בקרו באתר הבית שלנו, קראו אודות נושאים נוספים כמו תיקון 190, חיסכון לכל ילד, תכנון פיננסי וכל מה שביניהם. נשמח לייעל ולייעץ לכם בהתאם.

סגור לתגובות על מטרתן של פוליסות חסכון ואיך הן יכולות לעזור גם לך?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן