איך לחסוך בכסף באמצעות הר ביטוח?

4 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח

רוצים לשים סוף לתשלומים מיותרים לחברת הביטוח? הדבר האחרון שתרצו ליצור הוא כפל ביטוחים. יודעים מזה כפל ביטוח? לרוב כמה פוליסות מאותו כיסוי שעליהן אתם משלמים לחינם.

המון אנשים שהבנתם מועטה בביטוח מסכימים לתכניות ביטוח שאין צורך בהם. רק בשיחות מקריות עולה כי תשלומי הביטוח גבוהים אבל לרוב זה כבר מאוחר מדי.

רוצים לדעת איך עושים סדר בביטוחים שלכם? בעזרת הר הביטוח תפסיקו לשלם כספים מיותרים בגין כפל ביטוח לחברות הביטוח אבל קודם, בואו וננסה להבין את התהליך שיחסוך לכם לא מעט.

כל היתרונות בשירות אחד – הר הביטוח האישי שלך!

לפני שנדבר על המסלקה הפנסיונית ועל איך עושים סדר בביטוחים שלכם, בואו נדבר על שירות מהפכני שמטרתו לאפשר לכם דיווח מפורט על כל הביטוחים שלכם. היכולת הזו של לקבל דו"ח לגבי כל הפוליסות שעשיתם אי פעם ועודכם משלמים עליהן, תקל עליכן ותשים את האצבע במקום הנכון.

בעזרת דיווח ממוקד תהיה לכם אפשרות להשכיל ולהבין בו זמנית על מה אתם משלמים והאם יש מצב שאתם משלמים על כפל ביטוח או לחילופין תכנית ביטוח שאין לכם צורך בה.

היתרון בכספי כפל הביטוח

הר ביטוח מאפשר לכם למעשה לדעת איך עושים סדר בביטוחים אבל לא רק זה. כאמור, ניתן לקבל החזרים גדולים ביותר מרגע הבנת וניתוח הדוח עצמו. את הכספים אפשר לייעד לחסכונות של הילדים או אפילו למטרה ייעודית אחרת. הרעיון הוא להפסיק לשלם לחינם והכול באמצעות בדיקה מעמיקה והפקת דוח אשר ישמש לניתוח וקבלת החלטות מושכלות אשר מונעות יצירת כפל ביטוח.

חושבים שיש סיכוי סביר למצב של כפל ביטוח? תהיו בטוחים שאתם עומדים לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק. נמאס לכם על כפל ביטוח? אתם בהחלט צודקים, כדי שזה לא יקרה לכם, השאירו את פרטיכם האישיים ומתכנני הביטוח של INVESTWEEK ישמחו לנהל מולכם שיחת בירור צרכים.

סגור לתגובות על איך לחסוך בכסף באמצעות הר ביטוח?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן