קיבלת טבעת? כעת מתחילים לעבוד!

4 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

כל אישה חולמת על אותו רגע מרגש שבו בן הזוג שלה יכרע ברך וישלוף טבעת אירוסין. אז התרגשות גדולה מובטחת לכל זוג במעמד ההצעה, אך מה שרבים לא לוקחים בחשבון הוא את המלאכה הרבה שיש בדרך אל אירוע החתונה. לשמחתך, החתן היקר לעתיד, את החיפוש אחרי טבעות אירוסין אולי עשית לגמרי לבד, אך כעת אתם ביחד בדרך לתהליך מרגש, מלכד ורומנטי.

 

"לכי, תספרי לכולם שאת מתחתנת…":

 

כעת מונחת לך על האצבע טבעת אחת שנבחרה בקפידה מתוך מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות. הטבעת בורקת ממך כך שאין באמת צורך לספר לכולם על שינוי הסטטוס שלך, אך זה כן הרגע לספר לסובבים אתכם על הבשורה המשמחת: את ובן זוגך עומדים בקרוב תחת החופה! כמובן שהראשונים לדעת יהיו בני המשפחה והחברים, ובהמשך המעגלים הנוספים של הקולגות מהעבודה ואפילו מכרים מהעבר עם סטטוס מרגש ברשתות החברתיות, כאשר מה שיבלוט בסטטוס במיוחד הוא הטבעת שלך שנבחרה מתוך מבחר של טבעות אירוסין מהבורסה.

 

טבעת יש, מה עם אולם אירועים?

 

אז אולי אתה חשבת שלחפש טבעות אירוסין זהב לבן או להתלבט על טבעות אירוסין זהב צהוב הוא החלק הארוך ביותר בתהליך הפקת האירוע. בפועל, כעת מחכה לכם עבודה רבה הכוללת בעיקר את החיפוש אחר מתחם האירועים. בישראל כיום ישנם אולמות אירועים וגני אירועים ברמה גבוהה מאד, כך שהבחירה לא הולכת להיות בהכרח קלה. נסו להגדיר תקציב לאירוע, אזור בו תרצו לחגוג והאם תעדיפו אולם סגור או גן פתוח. שריקת הפתיחה להפקת האירוע שלכם מתחילה עכשיו!

 

בחירת ספקים, משגרים הזמנות:

 

אז אחרי שיש טבעת אחת שגברה על טבעות אירוסין מיוחדות אחרות, ואחרי שסגרתם על מתחם אירועים שבו תשברו את הכוס ותהפכו לזוג נשוי, נותר לכם להרכיב את רשימת הספקים שלכם לאירוע. הספקים הם כל אנשי המקצוע שיעבדו איתכם לאורך האירוע שלכם: מעצבת השמלה, מאפרת, מעצב שיער, ספקי אטרקציות, דיג'י, צלם ועוד. הרכיבו לעצמכם צוות מנצח שאתם סומכים עליו! לצד העבודה על בחירת הספקים, תוכלו להתחיל במקביל גם לשלוח הזמנות לקהל האורחים שלכם שיגיע לחגוג איתכם את אירוע האהבה שלכם.

 

סגור לתגובות על קיבלת טבעת? כעת מתחילים לעבוד!

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן