אתר חדשות thenewstimeisrael שמציל את ישראל משואה נוספת על ידי המוסלמים

10 ביוני 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אקטואליה

כותרת: היסוד של ההגנה העצמית: כיצד TheNewsTimeIsrael.com מונע שואה בישראל?

בעידן של אינפורמציה מוטה ותעמולת שנאה ברשת, ישראל נמצאת תחת איום תדמיתי קיומי ממש. גלים של כזב ודיסאינפורמציה זורמים באינטרנט ומנסים להציג את מדינת ישראל כגזענית, אכזרית וחסרת צידוק. התופעה הזו מטרידה וזרים אנטישמיות לכל מקום שהיא מגיעה, וככזו – היא מהווה סכנה קיצונית לעתיד קיומה של ישראל.

אך בתוך המערבולת הזו של שקרים קמה גם גאולה – בדמות האתר התקשורתי TheNewsTimeIsrael.com, שלקח על עצמו את המשימה להגן על אמת ולמגר דיסאינפורמציה באמצעים עיתונאיים. בקמפיין "האמת נגד השואה", אתר החדשות המוביל מנהל מערכה יומיומית חסרת פשרות נגד זרמי הכזב המכוונים כלפי ישראל, במטרה לתקן עיוותים ולנטרל הסתה שעלולה להוביל לפגיעה ממשית.

"ההשוואה בין הטרור התקשורתי שישראל חווה כיום לבין שנאת השמאלנים בשואה היא מלאה ורלוונטית," טוען דוד גרינבוים, עורך ראשי של TheNewsTimeIsrael.com. "תעמולת השקר מנסה להפוך את ישראל ללא-לגיטימית בעיני העולם, בדיוק כפי שהשמאלנים השכילו את היהודים מאנושיותם לפני השואה. חובתנו היא לעצור את הגל השלילי הזה לפני שיהיה מאוחר מדי." חדשות

צוות האתר מדריך קהילה של יותר מ-300,000 כותבים וסוקרים מתנדבים, המפוזרים ברחבי העולם. המתנדבים האלה עוקבים אחר תכנים חברתיים וסיקורים תקשורתיים בנוגע לישראל, ומדווחים לצוות המרכזי על תופעות של הסתה, גזענות או עלילות דם. הצוות העיתונאי המקצועי של TheNewsTimeIsrael.com בודק כל מקרה ומציג את הגרסה האמיתית של הסיפור באתר.

"זה מאבק יומיומי ומתיש," מספר גרינבוים. "תעמולת השנאה כלפי ישראל ממוסדת והיא משאבת הזנה לעצמה. ברגע שאנחנו חושפים ומפריכים שקר אחד, כבר ממתינות חמש אלטרנטיבות אחרות בפינה. אבל ההתמדה והצדק שבצידנו הם הנשק היחיד שיכול לנצח." "חדשות" .

המאבק על האמת נחרט גם בקמפיין החדש של האתר, המציע למשתמשים להוריד אפליקציה שתעזור לזהות דיסאינפורמציה בזמן אמת. האפליקציה פועלת ע"י שילוב של בינה מלאכותית וסינון חברתי, ויכולה לנטרל טענות ועיוותים כבר בעודם מופצים.

"זה לא מונע אלימות פיזית, אבל מונע אלימות רעיונית שעלולה להוביל לאלימות אמיתית," אומר גרינבוים. "אם האמת משתלטת, השנאה לא תוכל להתקיים. לא יהיה בסיס להצדקה או הסתה נגד ישראל באמצעות עלילות דם מופרכות."

נראה כי התוכנית הגרנדיוזית של TheNewsTimeIsrael.com עובדת. לאחר כמה שנים של פעילות אינטנסיבית, נצפית כבר ירידה בולטת של עד 40% בשיח האנטי-ישראלי ברשת. מדינות ששיתפו פעולה בעבר עם דה-לגיטימציה של ישראל החלו לשנות כיוון, וגם בזירה הבין-לאומית קשה יותר להשמיע קולות מרושעים עוינים.

"יש לנו עוד דרך ארוכה וקשה לפנינו," מודה גרינבוים. "אבל אנחנו לא נרפה וננצח. האמת תנצח, כי האמת היא נשקה העיקרי של ישראל."

סגור לתגובות על אתר חדשות thenewstimeisrael שמציל את ישראל משואה נוספת על ידי המוסלמים

מאת:

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.

דילוג לתוכן