איך הקלנועית מסייעת לכם ביום יום?

4 ביוני 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה גיל הזהב

בעולם אוטופי כל בני האדם זוכים בבריאות טובה ובניידות מלאה באמצעות גופם. לצד כל הפיתוחים, החידושים והבשורות הטכנולוגיות, נדמה כי עדיין לא נמצא פתרון יעיל ומוכח להתבגרות שלבסוף כל אדם פוגש בה, אך זו לא המילה האחרונה. אז מצד אחד אולי אין תרופת פלא, אך מצד שני לא באמת צריך אותה תמיד: אתם מרגישים כי כבר קשה לכם להתנייד בכוחות עצמכם, אתם סובלים מכאבים או ממגבלות מסוימות המקשות עליכם להיות עצמאיים? נעים להכיר, קלנועית.

 

מילת המפתח: עצמאות:

 

עוד הרבה לפני שקלנועית מקלה על חייכם, היא בעיקר מעלה את הביטחון העצמי שלכם ואת תחושת העצמאות שלכם. אם עד היום הייתם צריכים להיות נתונים לחסדיהם של בני המשפחה, השכנים או המטפלים הצמודים, כיום בעזרת קלנועיות אתם אדונים לעצמכם! אם לא די בכך, הזכות שלכם לעצמאות לא צריכה להיות יקרה ולעלות לכם ביוקר, וזאת הודות לאפשרות שלכם לרכוש קלנועית יד 2.

 

גיחה אל המרכול השכונתי? בכוחות עצמכם:

 

אם עד לא מזמן הייתם מכינים רשימת קניות ומוסרים אותה לילדים שלכם, מבקשים טובה ממכרים או מזמינים דרך האינטרנט, הרי שהודות לקלנועית אתם יכולים להגיע אל הסופר-מרקט השכונתי בכוחות עצמכם. כאבים המקשים עליכם להתנייד, החלמה מניתוח או עייפות טבעית הנובעת מהתבגרות לא צריכים להגביל אתכם בתנועתכם ובהתניידות שלכם במרחב הציבורי. הטכנולוגיה קיימת וכל שנדרש מכם הוא רק לחבק אותה וליהנות מהאפשרות להסתדר בכוחות עצמכם.

 

לא צריכים יותר ליווי אל רופא המשפחה:

 

אחת לתקופה אתם מגיעים אל קופת החולים שלכם על מנת לערוך בדיקות תקופתיות על ידי רופא המשפחה שלכם? אם פעם היה עליכם לקבוע עם בני המשפחה שלכם די זמן מראש ולתאם את לוחות הזמנים שלכם, הרי שכעת אתם יכולים לעשות זאת לבד מבלי להיות תלויים באיש. כאמור, תוכלו לוותר על רכישת הקלנועית החדשה ולשלם מחיר מלא, ופשוט ליהנות מכל תועלות הקלנועית גם עם קלנועית יד שניה. אם יש משהו שאין לו מחיר ולא מתפשרים עליו בשום מחיר הוא העצמאות שלכם!

סגור לתגובות על איך הקלנועית מסייעת לכם ביום יום?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן