איטום גגות בירושלים

29 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

ירושלים היא עיר מזרחית שבה שוכן מזג אוויר קריר מעט בימי החורף הקרים, ואף שלג יורד בה מידי שנה, מה שמאלץ בעלי בתים לדאוג לאיטום הגג טרם תחילת החורף על מנת להגיע מוכנים לעונת החורף. איטום גגות בירושלים אינו זר לתושבים, ובעיקר למי מהם המתגוררים בבתים צמודי קרקע או לוועדי בניינים אשר זקוקים לדאוג כי מי הגשמים חלילה לא יחלחלו לגג המבנה, הרי ידוע כי מי הגשמים יכולים לגרום לבתים נזקים בלתי הפיכים, כגון נזקי רטיבות, עובש, פטריות, זיהומים, ירידת ערך המבנה ואף בבוא היום חלילה לקריסת תקרות ומבנים (במקרים קיצוניים).

לבדוק מבעוד מועד את אטימות הגג

תחילת עונת החורף הוא הזמן הטוב ביותר לבדוק את אטימות הגג, מה שיבטיח עבור דיירי הבית שקט נפשי מחדירת מי גשמים, הרי גג אטום לגמרי הוא אינו דבר ברור מאליו. את בדיקות אלה מבצעות חברות איטום בירושלים באמצעות ציוד מיוחד, ובמידה ונמצא כי הגג אינו אטום, בעלי המקצוע יציעו עבורכם שירות איטום גגות באמצעות זפת או באמצעות שיטה מתקדמת יותר- יריעות ביטומניות.

הכירו את השיטות הפופולריות לאיטום בירושלים

זיפות גגות – שיטת הזיפות מוכרת לנו מזה שנים רבות, והיא למעשה פעולה איטום יעילה אשר נעשית באמצעות מריחת זפת המונעת חדירת גשמים ומים למבנה. את הזפת אומנם אנו מכירים בצבעה השחור, אולם בשנים האחרונות חברות איטום מציעות את הלבנת הזפת, כיוון שצבע שחור מושך אליו את קרני השמש ומחמם את המבנה ומשפיע ישירות על טמפרטורת החלל. על פעולת הזיפות מומלץ לחזור מידי שנה על מנת להבטיח אטימות מושלמת לגג.

יריעות ביטומניות – מדובר בשיטה חדשנית יחסית אשר ידועה ביתרונות רבים ביחס לזפת האהוב והמוכר מזה שנים, ולכן רבים מחליפים את הזפת בשיטה זאת. שיטת האיטום נעשית באמצעות יריעות אותן מדביקים על גבי המבנה והן מאפשרות אטימות מושלמת, אולם מדובר בשיטה יקרה יחסית לזפת, שהיא זולה יותר. לעומת זאת, מדובר בשיטת איטום חזקה ויציבה אשר נשמרת למשך שנים רבות, כך שאין צורך לחזור על פעולת האיטום מידי שנה, אלה בין 4-5 שנים בלבד. מכיוון ששיטה זאת מורכבת יותר, חשוב להיעזר בחברות איטום גגות בירושלים המתמחות בשיטה זאת.

סגור לתגובות על איטום גגות בירושלים

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן