הדברה בהרצליה

28 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

חרקים ומזיקים יכולים להוציא אותנו משלוותנו, החל מנמלים המטיילים לרוב על השיש או בקרבת מזון או תיקנים ומעופפים שונים שיכולים להיות בכל מקום. לאחר תרדמת החורף בה שהו המזיקים במחילותיהם, הם יוצאים עם צאת השמש לאגור אוכל, ולכן דווקא טרם תחילת האביב זהו זמן נהדר להזמין חברת הדברה בהרצליה שתוכל להתאים עבורכם את הריסוס הטוב ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מבית אסתטי ללא חרקים ומזיקים כל תקופת האביב והקיץ. סוגי ההדברה משתנים בהתאם לסוגי המזיקים הנמצאים, ולכן יש צורך לבחור בחברה מקצועית בעלת מוניטין רב בתחום שתוכל להתאים עבורכם את סוג ההדברה וכמובן גם הדברה ידידותית שאינה משאירה ריח לוואי וסימנים.

הכירו את סוגי הדברות הנפוצות בתחום

הדברת נמלים ותיקנים – מדובר בריסוס ייעודי שנועד להרחיק נמלים ותיקנים. בעבר היו משתמשים בחומרים כימיים להכחדתם, אולם כיום ניתן למצוא הדברה ירוקה המופקת מצמחים טבעיים, כך שהדברה זאת אינה רעילה לאדם ולחיות מחמד ואינה משאירה כתמים לבנים על הרצפה. אם כך, לא פלא שחברות הדברה בהרצליה ובכלל מדבירים רבים עברו לשימוש בחומרי הדברה ירוקים.

הדבקת טרמיטים – טרמיטים הם חרקים הדומים במראה שלהם לנמלים, אולם הם עושים נזק בלתי הפיך למוצרים וריהוט העשויים מעץ. את הופעת הטרמיטים ניתן לזהות כאשר משקופים, חלונות עץ או דלתות עץ מתחילים להתפורר, כיוון שהטרמיטים מכרסמים אט אט את העץ ויכולים לגרום לחורים במקומות אלה. חברת הדברה בהרצליה המתמחה בהדברת טרמיטים תוכל להשמיד את היצורים הללו באמצעות הדברה עם חומרים ייעודיים.

הרחקת יונים וציפורים – את היונים והציפורים בשונה ממזיקים וחרקים לא מדבירים, אלה מרחיקים באמצעות שיטות שונות המרחיקות אותם מאזורים בהם הם מרבים להימצא כגון – מסתורי כביסה,  מרזבים, עליית גג, אדן החלון וכו'. השיטות הנפוצות הן – דוקרנים המרחיקים אותם, התקנת רשתות ושיטה חדשנית יחסית היא אלקטרונית המפעילה גלי קול להרחקתם.

הדברת מכרסמים – מכרסמים כמו עכברים וחולדות יכולים לגרום לזיהומים ומחלות וחלילה לאסונות, ולכן הדרך הטובה למנוע את חדירתם היא על ידי הצבת מלכודות רעל במקומות ייעודיים. לצערנו די קשה ללכוד אותם ללא מלכודות, ולכן הזמנת חברת הדברה בהרצליה המתמחה בהדברת מכרסמים היא הבחירה הנכונה להרחקתם והמתתם.

סגור לתגובות על הדברה בהרצליה

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן