חברות שילוח בינלאומי

25 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים בינלאומיים

שילוח בינלאומי הוא שירות נהדר עבור בעלי עסקים ואנשים פרטיים המעוניינים להעביר חבילות ממדינה למדינה בקלות רבה. תחום זה מוכר היטב לחברות העוסקות בייבוא ויצוא של מוצרים, אולם גם לאנשים פרטיים המעוניינים להעביר חפצים ומני דברים שונים אל מעבר לים. דוגמא טובה לסיוע בחברות שילוח בינלאומיות בתחום הפרטי, הוא כאשר משפחה או אדם עוברים דירה לחו"ל ומעוניינים להעביר את חפציהם האישיים בצורה בטיחותית ונוחה ליעד הרצוי. דוגמא נוספת, היא חנויות און-ליין אשר מוכרות מוצרים שונים דרך הרשת ומעוניינות להעביר את המוצרים שנרכשו ללקוחות ממדינות שונות, כדוגמת חברות אמזון, איביי, עלי אקספרס ואפילו חנויות מקומיות.

כיצד נעשה שילוח בינלאומי?

שילוח בין לאומי יכול להתבצע בשתי דרכים נפוצות; דרך ספינות משא גדולות אשר מעמיסות מכולות ענק עם החפצים והמוצרים השונים שנשלחים, שזוהי דרך נפוצה וזולה ויעילה עבור מי שמעוניין לשלח חפצים רבים וכבדים. אופציה נוספת ויקרה יותר, היא באמצעות מטוסים שהיא דרך מהירה יותר מספינות. בדרך זאת, העלות של המשלוח נקבעת על פי נפח משקל של החפצים.  חברות שילוח בין לאומיות רוכשות זכות לשילוח על ספינות המשא, כאשר ניתן להעמיס חפצים שונים ואפילו תכולת דירה שלמה במכולות אלה.

ההבדלים בין שילוח באמצעות ספינות משא למטוסים

רבים מתלבטים אם לשלוח תכונה דרך ספינות משא או דרך הובלת אווירית, שהרי יש פער עצום בין השניים. הובלה בספינות משא היא תהיה זולה יותר, ניתן יהיה להעמיס כמות רבה של תכולה, ולכן היא תתאים עבור מי שמעוניין להעביר תכולת דירה או ייבוא ויצוא של סחורה ומכולות שלמות. החיסרון, הוא זמן ההמתנה שיכול להיות ממושך. לעומת זאת, הובלה אווירית היא יקרה יותר ביחס להובלה על ספינת משא, אולם החפצים או החבילה יגיעו במהירות רבה יותר ליעד, הרי טיסות יוצאות יום יום והן מהירות יותר מספינות.

העלויות של שילוח בינלאומי

חברות שילוח בינלאומי גובות תעריפים על פי קריטריונים מסוימים כמו – נפח ומשקל התכולה המועברת, סוג התכולה (שבירה או לא), מרחק ההובלה למדינת היעד, דחיפות ההובלה, האם מדובר במכולה מלאה או בכמה חפצים בודדים ועוד מני קריטריונים שונים המשתנים מחברה לחברה.

 

מאמר זה נכתב באדיבות על ידי חברת איגל שיפינג

סגור לתגובות על חברות שילוח בינלאומי

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן